Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan legyek kitartó?

Hogyan legyek kitartó?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha szeretnék pl: kockás hasat nagy picepszet... mindíg elkezdek gyúrni és vagy 1-3.-ik hónapban meg abbahagyom. Hogyan ösztönözzem magamat?
2011. szept. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
itt vagyok én nagymellű csajszi:$ nem motivállak eléggé?:D
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt hiába írunk bármit is,ha benned nincs meg a kellő akarat.Ezt neked kell eldöntened: kell neked vagy sem?!

Csinálni akarod,és igenis csinálod,vagy hagyod az egészet.Mi nem edzhetünk helyetted,az egész csak rajtad múlik!!!

2011. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:
100%

Soha ne felejtsd el, hogy a kockás hasat és a nagy bicepszet nem adják ingyen!

Sokszor képzeld el magadban, hogy milyen jó lesz majd amikor jól fogsz kinézni:)

Amikor tiéd lesz a világ:)

(írigykedő pillantások a strandon, körbe vesznek a csajok stb.)

És mindig kérdezd meg magadat utána, "hogy akarom ezt?"

Ha gen a válasz, akkor az motiválni fog.

Ha a válasz az, hogy ilyen áron nem, akkor mondj le róla!

2011. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

Nem tudok írni:DD

gen=igen

ha nem a válasz....


Ja és kocka has nem létezik (legalábbis az egészség szempontjából nem célszerű ezt hosszú ideig fentartani)

2011. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhh Köszi, Egy csöppet motiválni fog ez a nagymelles dolog :D meg ez a versike is jó ;) Köszi a segítséget!
2011. szept. 16. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tovább nem megy nem neked való sport , felesleges is , tolj helyette valamit amit szeretsz és az úgy 20x többet ér . Bunyózni úgy se a nagy bicepsz miatt fogsz tudni
2011. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először könnyű dolgokkal kezd a kitartást. PL kezdésként tarts ki egy ceruzát. Aztán meg mondjuk egy követ és így tovább. Ha keményen edzel, akkor még a végén még egy petrencésrudat is ki tudsz majd tartani, pedig az eddig ,ég csak Toldinak sikerült...
2011. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ja és kocka has nem létezik (legalábbis az egészség szempontjából nem célszerű ezt hosszú ideig fentartani)"

Es akkor ezt most hogy? Hem tudom, hogy erti a kedves valaszolo a kockahasat, a tobbseg termeszetesen nem egy "kocka (szabalyos hexaeder)" alaku hasat ert alatta. Ilyen valoban nem letezik. REmelem nem arra gondolt, hogy a kisportolt ferfiak hasan a mintazat valojaban csak fotosopp?!

2011. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!