Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 186/105/31 Elszeretnék járni...

Attisch kérdése:

186/105/31 Elszeretnék járni MMA edzésre (Miskolcon). Sajnos a térdem vacakol néha. Fizikai melós vagyok, napi 10-órát melózom. Az edző termi edzés nekem már nagyon monoton, szeretnék váltani.31-évesen bele merjek vágni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Így igaz.Az egészség az első számú cél bármilyen sportról is van szó.A funkció az erő és esztétikum csak másodlagos lehet mellette.Ezt már párszor leírtam,de soha nem láttam ezen az oldalon,hogy más is így gondolná.

Meglepődtem:).

2011. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ez így igaz a testépités , naggyá tesz ez a kiépült spirituális felálás nem más am. mint maga biztosság , csak az a gond hogy sajnos hamis lábakon áll , tudom én vagyok az informálatlan de azért ez a spirituális megállapitás tényleg nem több mint hogy önbizalom szerzés és egy maga biztos beállás , mert a kondi teremben viszonylag jónak lehet lenni és ennek örül az ember .
2011. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
egyébként a kérdezőnek annyit , hogy azt csak akkor lehet érezni ha már tolod , mert akkor derül ki minden , a tested fog téged informálni hogy bírja-e vagy sem .
2011. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 OpenYourMind válasza:
Én thai-boxolok és egyáltalán nem járok mellette kondizni. Alapból nem is értem hogy jön a kondizás a thai-box-hoz. 2 teljesen más dolgot fejleszt. Ami itt fontos az állóképesség és a lazaság na ezt a kondi egyáltalán nem fejleszti. Ezt zöld-teának írtam.
2011. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Open mouthhoz annyit hozzá tennék hogy az állitása helyt áll én is Thai boxolok és tényleg eléggé másfelé halad a két dolog
2011. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 greeen ***** válasza:
Pedig ez hülyeség.nagyon is eljárnak konditerembe kiegészítő sportként küzdősportolók.Azért mert te a Thai box mellett te nem az a tényeken nem változtat.Egy ismerősöm nemzetközi szintű K1-eseknek csinál promóvideókat a mérkőzéseikről és nagyon is részt vesz a mindennapi életükben a kondizás!DE össze ne téveszd a sima gyúrással!Nagyon is specifikus edzéssel mennek a vörösizomsejtek fejlesztésére,a nagy oxigénellátásra,hogy lasabban savasodjanak és minőségi (Sportspecifikus) izmot szedjenek fel,és növeljék a robbanékonyságot!Egy előző hozzászóló is írt egy kitűnő kiegészítő sportot a kettlebell-t ami hasonló funkciót tölt be.Sőt komolyabb nyugati küzdősport edzőtermek kiegészítő termei a kondicionáló gépek,amiket megtalálsz bármelyik konditeremben is!Tehát a lényeg az ,hogy igenis mindenféle sportnak megvan a specifikus edzésterve a konditeremben ép ez a különleges benne!
2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
de akkor ezek szerint te is elismered , hogy a kettő nem ugyan az , mert te magad mondod , hogy más az edzés terv . És mi erről beszélünk egy kigyúrt embernek rengeteg oxigénre van szüksége továbbá könnyebben savasodik amit nem engedhet meg magának az meg hogy dinamikus valaki megint csak nem köszönhető ilyen dolgoknak , ez megint arról szól mennyi oxigéned van jó sok keményet bevinni az hogy keményet rugj az rengeteg gyakorlás gugolhatsz bármilyen géppel nem fogsz keményebbet rugni , még a combosakat se fogod igazán jobban bírni mindennek van saját technikája hogyan edzd ki . Thaiok se így tolják akkor kicsit máslenne a test felépitésük . Mondjuk átmentünk MMA Ból Thai boxra csak megjegyzem , másról beszélünk .
2011. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 greeen ***** válasza:
értsd meg az is testépítés de teljesen más aspektusból.Az hogy te csak a sport szélsőségeit látod hogy a gyúrás egyenlő 130 kilós szétkokszolt őrűltekkel az nagy hiba,arra használod a testépítést amire akarod!Konditerembe jár gyúr!50es szériaszámokkal,növelik az erezettséget a kapillarizációt,az izmok vérellátását,sokkolják az izmot ugyanúgy de teljesen máshogy megdolgozva...tudom mit beszélek
2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!