Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sportolók! Voltak (/vannak)...

Sportolók! Voltak (/vannak) ízületi panaszaitok? Ha igen, mi tette helyre, vagy mi volt a megoldás a problémára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 10:31
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nekem volt könyök problémám,motorral elestem és kifordult a könyököm. pihentettem sokáig és lassan kezdtem csak terhelni és helyre jött.

volt váll sérülésem egy rosszul sikerül fekvenyomásból adódóan,azt is sokáig pihentettem és lassan kezdtem csak terhelni és az is helyre jött.

ennyi

tanulság: piheni kell sérülés után és csak lassan türelmesen kell vissza hozni a megszokott terhelést a sérült részre.

2011. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vállam kattogott és fájt sokáig a fekvenyomástól, de elkezdtem szedni a joint x-et és másfél hónap folyamatos szedés után szinte teljesen megszűntek a problémáim.
2011. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 N0rbi04 ***** válasza:
Vannak, jó ízületvédők. Joint-X, de most pl Joint Healt-et szedem. Elvileg ez jobb, bár kicsit drágább. Mellé megy a Multi Pro, de ha drága akkor minimum valami halolaj kapszula, és egy alap vitamin. Ja meg hát nem ész nélkül csinálni gyakorlatokat.
2011. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2011. szept. 22. 20:57
 5/7 anonim válasza:

Ne görnyedj a géped elött, az iskola padban és a munkahelyen. A sok kenőcs meg a bőrt vágja tönkre, egyik sötét bőrű ismerősömnél pl kifehérdet és mindig rószaszín volt, majd ott megint mindenre irritatív lett.


Soha azelött nem volt alergiás, és az lett, ennyit a drága kenőcsök és gélekről, hogy tesztelték. Petsen is csak 1x volt kutyavásár, kár, hogy hazánkban egyre több a gáz termék.

2011. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

fél éve térdproblémám van, megnézte 3 orvos, és mindhárom mást mondott. most naponta gyógytornázom. nem térdelhetek, guggolhatok, ugrálhatok, futhatok, semmi. táncolok továbbra is, de ha nem segít a gyógytorna akkor megműtenek. nekem ez a két lehetőségem van, és nem én döntöm el, hogy melyik jön be. /:

13/L

2011. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha nagyon túlzásba viszed az edzést később biztosan lesznek panaszaid főleg, hogyha gyúrsz az tönkretesz mindent, de ez csak majd 45-50 éves korttól kezded el jobban érezni.
2011. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!