Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Internetről tanult meg fogások...

Internetről tanult meg fogásokat, és levert! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hellosztok!

Olyan problémám van, hogy összeakadtam egy gyerekkel a szórakozóhelyen és levert!

De úgy ám, hogy én 3 éve járok küzdősport edzésre, ő pedig csak "2 hete néz a és tanul a netről boxot, thai boxot." :S -ezt ő mondta. Először nem akartam elhinni neki, hogy onnét tanulja, de aztán a városban mindenféle harcművészeti/küzdősportolós helyet megnéztem/ megkérdeztem, hogy nem jár e oda. A városon kívül pedig nincsen a környéken, vidéken olyan hely ahol kitanulhatta volna. :S

Szerintetek én is kezdjek el netről tanulni, vagy járjak inkább edzésekre?( mert a csapattársaimnál különben én szoktam nyerni:)


2011. szept. 25. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak netről megtanulni nem lehet.

Viszont az nagyon is működik,hogy összeírkálod a látott kombinációkat és edzésen bunyó közben teszteled,kipróbálod.

Ha működik,akkor beépíted a repertoárba.

Egyszer kétszer meg mindenkit levernek,ez van.

De ha tényleg jársz küzdősport edzésre,akkor ez nem lehet újdonság számodra.

Haverkodj össze vele,derítsd ki a titkát,edzetek együtt,aztán nagyon keményen zúzd le.

2011. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez tuti FAKE...
2011. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
meg szabad kérdezni, hogy milyen küzdősportot űzöl? hány kiló vagy, és hány kiló volt az ellen?
2011. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bunyó után még beszélgettetek,vagy mi? :D Thai box technikákat téll nem nehéz eltanulni a netről,ha van Vki akin utána tesztelheti.Am ez engem is érdekelne hogy mire jársz,és kihez jársz?Csak azért mert akk oda se megyek.
2011. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

fura eset. a tag amúgy is kamuzhatott. de ez mindegy is, lehet tehetséges.. ez most egy dolog.

viszont utcán (szórakozóhely stb.) nagyon ne villogjál néhány év küzdősport tudással, mert kifiléznek!

keress jó harcművészetet, késharcot. nem könnyű, de ha jó edzést találsz, akkor az a legjobb életbiztosítás utcára.

2011. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem van egy-ket olyan haverom, aki soroskorso emelesen kivul nem sportol semmit, de utcai harcban ott vannak a szeren. Tehetsegesek: gyorsak, erosek, szalkasak... genetika. Szerinem egy atlagos gyereknek siman kell eveket edzenie, hogy ilyen szintet elerjen... persze igy 25 folott mar elkezdtek lefele csuszni a lejton. :-D
2011. szept. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

he he :D

jó gyerekkorul lehet, hogy alapból kíméletlen utcai bunyósok. most valljuk be, egy jól szocializált férfi, képes szétverni valakinek a fejét utcán? szerintem nem :D

2011. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj, de ezzel a nevvel, ez milyen hozzaallas? :-D
2011. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

O_O

itt csak én írtam névvel.. ezt hogy érted?

2011. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aczél-acél, éérteed? :-D
2011. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!