Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rendőr szakközépiskolás...

Rendőr szakközépiskolás lányok! Milyen hatékony önvédelmi fogásokat, küzdősportot tanultok? Fiúkkal / férfiakkal mennyire tudtok keménynek lenni?

Figyelt kérdés
Magasság, súly adatnak is örülnék. És írnátok tapasztalatokat, sztorikat a rendőr nők harcászati (fegyver nélküli) képzésével kapcsolatban?
2010. szept. 11. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=29dGdKvS_io

Ezt mindegy,hogy férfi vagy nő csinálja,az ellenfél imához térdel.

2010. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én 20/F vagyok foglalkoztam küzdősportokkal kempoztam és boxoltam most krav-magázok és itt elég sok lány van az edzéseken (a többihez képest legalábbis :)) mert ez egy könnyen megtanulható és nagyon hatásos önvédelmi rendszer nem arra megy h hogyan birkózd le vagy üsd ki az ellenfeled hanem hogy hogyan tudod legegyszerűbben semlegesíteni. szóval ha más nem menj el egy krav maga edzésre és kérdezd ki az edzőt :)

Puszi szia! :P

2010. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jah, csak mire egy fingerlockot megcsinálnak, addigra 3x megvágták, vagy ennyiszer leütötték. jusson eszünkbe, hogy a támadó nem azért támadó, mert hülye, hanem mert az adott helyzetben ő le akar győzni téged.


amúgy a rendőrös harcrendszerre kíváncsi lennék. van egy sejtésem, miszerint itthon sz.ar az egész, mert mert 1. nincs harcművészeti kultúra (helyette van kravmagánk. na erre lehetünk csak igazán büszkék) és 2. nyilván harcművészetekből vesznek át elemeket a sünök is, de mivel ők pisztollyal ölnek, és nem puszta kézzel (puszta kézzel csak lefognak leginkább) így harcművészetekből is alapvetően csak a lefogásokat tanulják meg (lásd finger lock) ami önmagában baromi kevés, ha egy erős emberrel kerülnek szembe. nem azért, mert egy erős embernek bika ujja van és nem lehet eltörni, hanem mivel az erős ember azért erős, mert tisztában van vele hogy nem engedi lefogni a kezét, helyette kur,vára torkon vághatja a tüskésbőrű elvársakat, azok meg csak néznek mert ilyet biztos keveset láttak "kiképzésen".

szóval macera téma.

aki komolyan foglalkozik vele, az elmegy harcművészetet, külön késharcot tanulni.

2012. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom kritizálni a nőt , mert még csak nem is értem ,de

1. Ne haragudjatok erről le kéne szokni , hogy a támadó úgy megy oda ,hogy lefogjon biztos mindenkibe van valami támadó szándék én pl még ha hátulról mennék akkor se megfogni próbálnám hanem leütöm , mert bármit akarok vele mint támadó és célom ,hogy minél hamarabb semlegesítsem a másikat . Ne haragudjon rám kérem aki ezeket komolyan tolja ,de annyira kamunak tartom ezeket a dolgokat .

2. Tegyük fel , hogy mégis úgy támadok ,hogy megakarom ragadni a nyakánál , ne haragudj de kb az is olyan gyors mint egy ütés nincs az a isten ,hogy megfogj egy ujjat a sok közül.

3. Amit még megfigyeltem ,hogy csomószor behajol ütéseknél meg rugásoknál na most az a nevetséges ,hogy még a hátam mögött a csajom is megjegyezte ,hogy ennek hála szét ütnék a fejét és nem tol semmit ne haragudj ,de szerintem nagyon égő ,hogy ezek után kiad egy videót . Belefektethetett volna annyi erőt ,hogy kicsit hihetőbb lehessen az amit csinált ,de ez csak arra ment ,hogy gyorsan legyen a film róla és jó pár ember aki egyébként semmire nem járt ,de valami oknál fogva hirtelen szükségesnek véli a dolgot és ráakad erre a vacakra.

2012. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

feka vs. sün.


na jó, rólam mindenki tudja, aki olvasta már miket írok, hogy abszolút liberális vagyok, imádom a feketéket, rendőröket (még élve is), na de ez..

először is, a fekának fogni a családját, és végignézetni velük, ahogy azt a pancsert 3 órán át csiklandozzák lúdtollal! hát hogy lehet ilyen majom, hogy üthet így valaki?? ez nem is ember! 4 óra megállás nélküli csiklandozás, a talpán is!


a rendőr, arra szó sincsen.. ez annyira szánalom, hogy büntetést sem érdemel.. mennyi térdelést és találatot bevisz? és bazeg kevesebb értelme van mint a zenbukan kempós malacpankrátorok no contact meccseinek! (itt leléptetnek ha az ütésednek nyoma marad)!!

bakker, ha valaki fél évet thaiboxol jobban térdel mint AZ!

de lehet én várok el egy harctól némi komolyságot.. nem mondom, hogy egy rendőrnek ellenem sok esélye lenne, de azért 1. legalább fegyvert vegyen elő (gumi bot) ha látja hogy agresszív vagyok. hát ilyet nem hiszek el hogy ha én hadonászok, akkor a rendőr így fog térdelni. ez kur.vas.zar!

aki ért hozzá, az tudja, hogy ha a fekete ért a harchoz, 6x kinyírhatta volna a sündőrt, ha késharchoz ért akkor meg 12x.. ennyi balfa.aszt!

örülök hogy közben látni normális komoly videókat is (ha más nem akkor puruttya extrémen) mert ezektől komolyan rosszul leszek..

2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!