Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudom h nemszep dolog de...

Creatin kérdése:

Tudom h nemszep dolog de danabolt akarom segitsegul hivni. Nektek mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés

Tisztaban vagyok vele h ez csalas de hat aki benne van ebbena sportban az ugy is megert engemet.

Danabol melle gondolom erdemes venni valami majregeneralo tabletat ugye?

Ti hogyan szedtetek profik?

Sok a hozza nemerto ember es nemhalgataok akarkire......

kivacsi vagyok h tik mit irtok.Elore is koszi


2011. szept. 26. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem vagyok testépítő, csak foglalkozom a témával. amíg nem ír hozzáértő, esetleg olvasd el az én meglátásomat.


ismered Drugsbunny koxos videóját? ahol elmondja kb. szülőknek, hogy mi a különbség a tápkieg és a gyógyszerek között. abban benne van minden: ha veszel is cuccot, nem fogod tudni, hogy eredeti-e. verseny miatt gondolom megéri amúgy próbálkozni vele, de utána már az egész nem egészségről fog szólni, megváltozik az egész. ugyan akkor vannak nagyon komolyan hozzáértő emberek, van aki maga szerez be alapanyagokat és készíti a vegyületeket, tehát bele jöhetsz a témába, illetve ha találsz megfelelő embereket akik jó cuccokkal látnak el, hozzá a megfelelő aromatáz meg májvédő és egyéb kiegészítő anyagokkal (na ezeket leírni sem tudom jól :/ ) akkor kijöhetsz aránylag jól, legalábbis ezt láttam én.

2011. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ismerem Bunny videojat :)

Sajnos karos anyag de Legalabb van hatsa.......

Termeszetesen vedenem a szerveimet kulonfele maj+vese regeneralo tablettaval.

Sajnos hiaba vagyok kitarto meg hiaba eszek Tisztessegesen sajnaos van egy pint ahol STOP van :(

Mindenki aki elert valamit ebbena sportban sajnos koxol :(

2011. szept. 26. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

értem. ha ennél a pontnál tartasz, akkor sok mindenen túl vagy már, bár én csak nagyjából elképzelni tudom csak azt a rengetek kiba.szott sok munkát.. biztos menni fog a megfelelő forrás megtalálása is..

kezdetnek azt ajánlom, hogy ne itt a GYIK-en várj komoly segítséget, van olyan hely, ahol ennél sokkal többet várhatsz, de egyáltalán nem biztos, hogy az ottani fórum tagok olvassák a kérdésed..

nézz be ide: [link]

2011. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!