Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves fiú vagyok napi 9-kg...

14 éves fiú vagyok napi 9-kg emelése bicepszre kb.80-100 szor mire lesz jó a fekvők mellett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 14:26
 1/9 dirtboy ***** válasza:

arra hogy szépen fejlődjön tőle a lábad,vin diesel a lábára is edz.

egyébként mégis mire lenne jó?hát arra hogy bedurrants a bicepszed,másra nem nagyon.

ha 80-100 ismétlést megtudsz vele csinálni akkor miért nem emelsz a súlyon?

2011. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert 14 vok és a tanulással törődöm inkább nem veszek drága súlyzókat!Mert most készülök nincs 1 év a gimibe és nem lenne időm edzeni ezért csak ezeknél maradok mert ez itthon voltak!Ja és utána tervezek fő sulit meg ilyenek!
2011. okt. 7. 15:00
 3/9 dirtboy ***** válasza:
hát te tudod hogy mit akarsz,bár nem értem az összefüggést más is tud edzeni suli meg egyetem meg főiskola mellet is meg van aki a melóból vánszorog fáradtan haza és mégis edz.
2011. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy lightosabb fajta b*ziedzéstervre elég lesz.
2011. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szánalmas kifogás.

Én is suliba járok, valószínűleg jobba, mint te, és mégis van időm heti 3-4 edzésre. Egy 14 éves ne magyarázza el, hogy nincs ideje. Végzős vagyok, idén érettségi, és mégis el tudom vonszolni a seggem. Neked nem időd nincs, hanem akaraterőd.

2011. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már elgondolkozdtál az edzésen,és el is kezdted(igaz,amatőr módon,de valahogy el kell kezdeni)az már jó.

És itt nem szabad abbahagyni.Erőt kell venni magadon,és továbblépni,ahogy leírták,venni cuccot(vagy barkácsolni,nekem is van házilag készített cuccom,nem olyan rettenetesen nehéz megcsinálni),vagy eljárni terembe.Suli mellett bőven belefér,ha normálisan osztod az idődet,nem kell full strébernek lenni,nem egészséges.Általánosban meg még...hjaajjjj,ha annyi szabadidőm lenne...Szóval akaraterő,kiartás,aztán GOOOO edzeni;)

2011. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
plusz napi száz ismétléssel úgy túledzed az izmot, hogy az égvilágon semmi fejlődést nem fogsz elérni. Amúgy nem cska ez a két izmod van, ha a többit nem edzed, ezek se fognek megfelelően fejlődni. VÉgül pedig a fekvő is olyan, hogy alig ér valamit. A konditerembe való lemenetel nem jelenti azt, hogy feladod az értelmiségi jövődet, hogy "ostobagyúúrós" legyél. :D
2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Otthon vödröt,üveget megtöltöd vízzel, földel már tudsz nagyobb súllyal bicepszezni. Nehezebb fekvőtámaszokkal pl az egyik kezed egy magasabb tárgyon van a másik a talajon, vagy hátizsákba teszel könyveket és úgy nyomod, így már lehet guggolni és vádlizni is. Mellezéshez pedig egy erős anyagból varrsz egy henger, cső formát és abba töltesz földet.


Ha inkább erősödni akarsz, mint nőni akkor pedig olvasd a fegyencedzést és a meztelen harcost.

2011. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Azt még hozzátenném, hogy a saját súlyos edzésektől is tudsz úgy nőni mint a súlyzóval végzettől, csak több idő.

2011. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!