Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 4 hónapja kondizok ez megfelel...

4 hónapja kondizok ez megfelelö lenne a továbikara?

Figyelt kérdés

eddig Jumbo tömegnövelöt szedtem meg is volt a hatása...

most ezekre akarnék át térni csak nem tudom hogy megéri e

fehérje.. persze nagyobb kiszerelésben

[link]

+szölöcukor

[link]


2011. okt. 7. 15:27
 1/4 dirtboy ***** válasza:
az étrended re lennék kíváncsi,mit fedez a napi szükségleteidből és a proteint mikor akarod inni illetve hány adagot akarsz inni belőle naponta?
2011. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

étrendem nem sok csak azért oda figyelek mit eszek meg és hogy meg legyen a napi fehérje adagom kajából...

fehérjéből napi 2 adagot akarok...szölö cukoral

kreatinbol aszem 1 vagy nem tudom menyit kell szedni ...

2011. okt. 7. 15:43
 3/4 dirtboy ***** válasza:
66%

na erre lettem volna kíváncsi,ne csináld ezt,hallgass rám én is bele estem anno ebbe a hibába és jól beszoptam.

nézz neten tömegnövelő étrendet hogy meglegyen a napi

5g/tskg ch

min. 2g/tskg protein

rostok

vitaminok

és egy kis telítetlen zsír

ha ezek megvannak akkor meglátod hogy szépen fogsz fejlődni,nem lesz panaszod,/már ha az edzésterved is jó/


a helyedben hagynám a nitro pure proteint és vennék helyette power proteint.

azt ihatod edzés után dextózzal és a nap többi részében is mehet és jóval olcsóbb.

a nitro puret kár lenne nem edzés után inni mert a nap többi részében nem szükséges gyors felszívódású protein.

edzés után keverj nyugodtan másfél adag powert maximum 1g/tskg dextrózhoz és ihatod is megfele.

kreatint meg ne szedj még nincs normális tömegnövelő étrended mert úgy nem fog használni.

2011. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kretatint megvettem mint hogy a fehérjét is -.- :D

még jó hogy fél kg ést vettem kiprobálni de ezt fogom amit te mondtál hasznositani ... köszi szépen nagyon rendes vagy ! :)

2011. okt. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!