Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet valahol érrtágítót...

Lehet valahol érrtágítót venni gyúráshoz?

Figyelt kérdés
hogy mondjuk jobban ki dobja az ereket, vagy valami tömegnövelős boltba .
2011. okt. 10. 19:05
 1/6 dirtboy ***** válasza:
ha magas a testzsírszázalékod akkor nem fogja /ki dobi/ az ereket semmi
2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

Tömegnövelős bolt. :DDD


Egyébként amit te keresel az talán az aakg vagy a különböző nitrogén-oxid növelő termékek amik étrendkiegészítő boltokban kaphatóak.

Viszont ahogy az előttem író is említette, az erek csak alacsony testzsírszázalék mellett látszódHATnak, ugyanis a genetika és a bőr tulajdonságai is befolyásolják, kinek mennyire látszanak.

Azt is vedd figyelembe, hogy az ilyen étrendkiegészítők se úgy csinálnak hogy elfogyasztod és utána eres leszel és úgy maradsz. Hatásuk ideiglenes, talán egy órán, másfél órán keresztül hatnak.

2011. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat azt végülis tudom hogy ha valakin kevés a zsír jobban ki eresedik de én rajtam se sok a zsír de sokszor nem látszanak az erek hiába edzek
2011. okt. 10. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
nem látszik az ér= sok zsír, kevés izom...
2011. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem látszik az ér= sok zsír, kevés izom..."


van benne ráció + "rossz" genetika, a rossz alatt arra gondolok, hogy nem olyan a genetikád hogy neked látszódjanak az erek. ennyi, ilyen a tested, ezen nemigazán lehet változtatni. és ez egyáltalán nem baj.

2011. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
leginkább kevés izom. ha nem vagy izmos, akkor az érrendszered sem fejlett, tehát nincs ami táguljon...
2011. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!