Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valakinek valami személyes...

Destiner13 kérdése:

Van valakinek valami személyes tapasztalata vagy hallott valamit a Re gym thai-box edzőteremről?

Figyelt kérdés
Már 2 éve járok más edzőterembe csak hallom egy-két helyen milyen jók, és érdekelne, hogy milyen náluk egy edzés, érdemes e eljárni oda is vagy időnként váltani,. mert a régi edzőtermemet nem szeretném otthagyni véglegesen semmiképp.
2011. okt. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a Re Gym egyik edzőtermébe járokk,tényleg naon jók az edzések,és az edzők is.Ha nem is véglegesen,de 1 kicsit muszáj kipróbálnod azt is,hidd el,ne bánod meg.
2011. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!!!
2011. okt. 29. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én a szentendreibe járok az elég jó ha nem a kezdőre jársz ott sajnos túl sokan vagyunk és ez kicsit az edzésmenet rovására megy (nem nagyon van sparring ) a haladó az jó oda érdemes eljárni ha nem pö csveréssel ment a 2 év ott ahova jártál akkor elvileg simán mehetsz oda is . A benti termekről nem tudok semmit , ugyebár sok terem van mindenüt más tanít
2011. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, hát az én edzmőre is a legtöbben azt mondják, hogy jó edző "technikás" legalábbis jó pár ember ezt mondja, de szentendrére nem hiszem, hogy lejárnék, az pesttől elég messze van.
2011. okt. 30. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Van más termük is ugyebár szerintem konkretizáld melyik teremre gondolsz akkor . Mert attól hogy egyik terem jó a másik lehet még gagyi .
2011. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából a Szív utcai teremre gondoltam, nem tudtam, hogy ennyi re-gym terem volt, 2-3ról tudtam
2011. okt. 30. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!