Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szteroidokkal van e tapasztala...

Szteroidokkal van e tapasztalata valakinek, aki meg is osztaná itt, hogy mikor melyiket próbálta testépítéshez és mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Véleményeket is írjatok bár a 90%-a ugyis ugyanaz lesz h semmiképp ne próbáljam ki.De most még nem is szeretném dehát mért ne fordulhatna meg a fejemben vagy bárkinek aki már régóta gyúr hogy még nagyobb izmokra tegyen szerrt és ha kell akkor gyógyszerekkel.Úgy gondolom, hogy orvosi vizsgálatok mellett nagy gond nem lehet egy kúra után.Te mit gondolsz ?
2011. máj. 25. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Haverom most tolja a második kúrát. Nem tudom mi vitte rá, borzalom, amit okoz.

Először is: a szteroid önmagában is drága, de annyi mást kell még mellé szedni, hogy 3×-os ár jön ki a végén (májvédő stb). A hatásai: valóban nősz tőle, még magasságra is 5-6 centit, de amint abbahagyod, újra összemész. A bőröd narancssárga lesz, a farkad összemegy (az már nem nő vissza, ha abbahagyod...). Most a második kúra elején figyeltem a haverom, egyből besárgult, és agresszív lett már 2 nap után.

2011. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:

előző írónak mondom h oltári baromságokat irt.

1: a koksz maga nem drága(ebben a sportban pár tízezer forint nem sok)

2:a sok szart amit hozzá kell venni(nem kell de ha nem akarsz mellékhatásokat akkor jobban teszed)azok valóban drágák.(nekem olyan 30 volt a 10 hetes kúra a kiegészítők és egyebek meg olyan 130 ba)

3:ha a barátod besárgult meg ilyenek akkor 100% h nem úgy szedi a cuccot mint kéne(pláne májvédő mellett ami am 2500ft 60 napra).le is kéne állnia vele mert valószínű a máját gajravágta,de talán még menthető(ilyen csak a szar minőségű szemeseknél van,injekció nem akad fent a májon)

ha nem maradt meg rajta az izom akkor valszeg metiltesztót kapott ami rettenet tartja a vizet,de amint vége a kúrának lemegy.+agresszió(szóval átb*szták a srácot)

4:a szteroidok mellékhatása erősen eltúlzott.a dohányzás halált okozhat,de nem okoz 100%ban egyből 10 doboz után.na a koksz ugyanez.ha évi 2 8-10 hetes kúrád van megfelelő levezetéssel,megfelelő mennyiségekkel és összeállításban nem lehet gondod.az ész nélküli hülyeség az amiért ezek a szerek tiltva vannak.

5:25 éves kor alatt ne kokszolj,mert felborul a kifejletlen hormonháztartásod.

6:sose szedj 1 féle valamit(a szteroidok egymással kombinálva érik el a legjobb hatást a legkevesebb mellékhatással).

2011. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem értek hozzá, csak azt írtam le, amit láttam.

Az összegeket illetően ugyanerre gondoltam. 30 a kúra + 120 a kiegészítő. Vödör fehérjéhez mérve azért így is drága, az is használ, ha dolgozol mellette. :)

2011. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki szedi és nem jár versenyekre csak hobbiból gyúr az megérdemli, hogy tönkre vágja vele a testét. Aki meg komolyan űzi ezt a sportot, azoknál meg minimális a mellékhatása, mert tisztába vannak vele mit vesznek a szájukba...
2011. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem gimnáziumban osztálytársam tolt valami sz@rt (nem tudom mit), 3 hónap alatt olyan karja lett tőle, mint a combom kb. heti 3x30 perc edzéssel. Ellenben a hóna alatt szétszakadt a bőr.... Egy undorító ocsmány heg lett + krvára fájt neki.


Meg persze az 57 kilós gyerek felhízott 85-re 3 hónap alatt "izomba", úgyhogy lomha lett mint az állat, alig bírt felmenni a 3.ra gyalog és 3 fekvőt nem bírt megcsinálni meg mikor mi ketten felvittünk egy tömör íróasztalt az emeletre akkor ő egy karton tejjel megállt pihenni :D mert gyenge volt mint a harmat.


A farkával nem tudom lett-e valami, nem voltunk ilyen közeli kapcsolatban :) De csaja utána sem volt szóval...


Szóval csinálhatod, de azon kívül, hogy jól tudsz majd feszíteni izompólóban semmi pozitívra ne számíts.

2011. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!