Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az airsoft fegyvereket csak...

Az airsoft fegyvereket csak ilyen japán, taiwan, kinai gyártók vannak nincs pl: amcsi, brit, francia stb Airsoft gyártók?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak amcsi gyártmányok, de azoknak elég idétlenül néz ki a cső eleje, mivel pirossal festették le, mert ott ilyen törvények vannak. Egyik haveromnak volt ilyen fegyvere és úgy vett hozzá új cső véget a piros helyett. Egyébként a kínai airsoft fegyverek a legjobbak, bárki bármit mond, na azok bírják a strapát mint egy taiwani vagy japán hulladékok. Persze a japán puskák is jók nem mondom azt hogy rosszak, de azok általában megfizethetetlen áron vannak.
2011. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De vannak amcsi márkák,amik nem festik be a fegyo végét narancssárgára,nekem is van 1 M4A1-em,Cybergun gyártmányú,bár igaz jó borsos az ára(249.99$ volt+viteldíj),de egyébként a japán Tokyo Marui-k is nagyon jók.
2011. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak más márkák is, de szerintem is tényleg nagyon jók a kínaiak. Persze vigyázni kell, vannak bóvlik is, de az árán is meglátszik. A japán airsoft fegyverek pedig ha jól tudom, akkor csak műanyagból készülnek, a törvények miatt. Ettől függetlenül persze a legjobb minőségűek. Nekem kínai fegyóm van. Még sose hagyott cserben.
2011. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző vagyok, még annyit, hogy a Cybergun az bizony francia cég
2011. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dj.Mouse válasza:

A "csak Japán" megjegyzésedhez hozzáfűzve!

Ez a "sport" bizony Japánból ered! Sőt a legjobb airsoft fegyver és kiegészítő gyártók is ott vannak!!!

Ha mond neked valamit a Tokyo Marui név, akkor az egyet jelent a minőséggel! Más gyártók csak koppintják az Ő termékeiket!

2012. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!