Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A testem nagyon aránytalan,...

A testem nagyon aránytalan, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát a karom hatszor akkora mint a testem :DAz jó ha mondjuk egy héten 4-szer edzenék, és ebből a 4-ből 2 mell-re menne ?
2011. nov. 7. 18:57
 1/8 dirtboy ***** válasza:
mellre csak? hátaddal mi lesz,meg a többi izmommal?
2011. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem ma mondta a kondi teremben egy csávó, hogy a nagy izomcsoportokat kell jobban edzeni azok majd viszik magával a bicepszet meg tricepszet tehát hogy azt mondta:"a hát a láb és a mell ezekkel kell jobban foglalkozni."persze bicepsz is kell meg tricepsz meg váll.És hát lehet igaza van valahol.:)
2011. nov. 7. 21:03
 3/8 dirtboy ***** válasza:

na így már jó lesz igen

edzél mást is ne csak mellet.

a karnak meg most jó lesz egy darabig így az átfedés az izom edzések közt de ha már felhoztad a tested a kar szintjére akkor kapcsold be a kart is.

2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted az utolsót ?: D

Hát végülis így festene:

hétfő: mell-láb

kedd: bicepsz-tricepsz

szerda: pihenő

csütörtök: váll-hát

péntek: megint mell meg mondjuk hát :) ez jó szerinted?

csak lehet, hogy a vállat nagyon meg terhelem mert dolgozik az mell edzésnél is.

2011. nov. 7. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

méréssel be lehet lőni nagyjából az arányokat.

pl mérd le a derekad és a mell-hát kerületed befeszítve.

kb 40 centi különbség az arányos,atletikus méret.

és ha már ennyire tolni akarod a mell edzést,akkor azzal sem árt tisztában lenned,hogy a jó nagy széles hátizom az egyik legalapvetőbb egy férfias külsőben.

a nagy mellizmú,nagy bicepszű,csapott vállú,szűk hátú egyének megnevezése-kólásüveg:).

2011. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

nem jó úgy

csütörtökön is hát meg pénteken is hát? azt hogy csinálnád?

nem kell a mellet sem egy héten 2x edzeni,teljesen felesleges. 1x egy héten kőkeményen és kész, az bőven elég a maximális fejlődéshez.

azt hittem a kart nem fogod egy darabig edzeni de lehet hogy csak félre értettem az írásodat.

na mindegy

edz úgy hogy

hétfő: mell-váll

kedd: tricepsz-bicepsz

szerda:-----

csütörtök: láb

péntek: hát

így jó lesz,lábat és hátat nem jó más izommal együtt edzeni,esetleg láb után mehet has de más nem.

ha normálisan edzel és nem pinalegyezést csinálsz nem is bírnál többet edzeni egy izomra hetente.

kajára figyelj hogy legyen értelme.

2011. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a lábat mellel szoktam,de gondolkoztam már rajta hogy váll meg mell egy napon,de nem tudom az hogy lábat 1 nap mert konditeremben csak 4 gép van lábra most azok nyomnék vagy 10*3-as szériát és ki is fújt azér meg felesleges menni(mert kurv* messze is van:D)de persze hozzá teszek akkor egy has-t is.
2011. nov. 8. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén válaszolj, mennyire kemény az edzésed ha a lábat bármely más izommal tudod egy nap edzeni?:O

1 héten 1izom és pihenj eleget. Idáig csak karra edzettél amúgy, hogy 6x akkora mint a tested? Szerintem a kar edzéseid legyenek csak laza formában tartó edzések és a többire keményen gyúrj rá és majd ha a tested jól áll a karod mellett akkor a karjaidat is edzheted keményen.

2011. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!