Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik éri meg jobban? Power...

Melyik éri meg jobban? Power Protein mellé venni tejsavó fehérjét, és azt inni edzés után szőlőcukorral, a nap többi részében Power, vagy edéz után Jumbo, a nap többi részében Power?

Figyelt kérdés
Tömegnövelés a cél, nem tudom melyikkel "haladnék" jobban, már egy ideje stagnál a súlyom...

2011. nov. 10. 22:05
 1/4 dirtboy ***** válasza:
a tejsavó és dextróz kombót csináld
2011. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És leírnád hogy ez miért lenne jobb?

Én megmondom őszintén a Jumbo-s kombót részesíteném előnybe, ugyanis abba többféle ch van ugye, és tejsavó koncentrátum a fehérje része. Emellett pedig ott lenne a Power Protein is. Ne írjátok azt hogy "akkor meg mi a kérdés?" mert érdekel a véleményetek, csak leírtam hogy én ezt részesítem inkább előnyben, főleg hogy tömegnövelés a cél...

2011. nov. 10. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz a Myproteinnel.13000 Ft 5 kiló és 82%-os ízesítetlen tejsavót a kapsz a pézedért,ami veri a scitecet és 10 ezerrel olcsóbb!Én ezt tolom és ez igazi angol minőség!
2011. nov. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

azért is nincs sok értelme a jumbonak mert igaz hogy sok benne a ch meg a protein de ha megnézzük a ch tartalmát:

palatinose:elnyújtott felszívódású ch kb.mint a zab

dextróz: külön veszel 2kg 990ftért

fruktóz:testépítőknek nem jó a fruktóz

maltodextrin: 1kiló 890ft de a malto sem olyan jó,inkább dextróz

vitargo:ez a legjobb de le merném fogadni hogy alig van benne egy kicsi,azt a kacsit is azért rakták bele biztos hogy leírhassák hogy van benne vitargo

zab: ezt remélem mondanom sem kell,Bótban kapni


50g tejsavó

ott a twinlab, 10ropi 2260g kiszerelésű tejsavó izlátum és koncentrátum,azt iszol edzés után dextrózzal,vagy ha van kes akkor rakhatsz hozzá vitargót.ez így jó is edzés után,ebből meg van a kellő gyors ch és a protein is


reggel eszel zabot,iszol hozzá powert és kész reggel is meg van a kellő ch és a kevert protein,napközben meg enni kell nem tömegnövelőt inni

az edzés utáni protein ill. dextrózhoz rakhatsz 5g monohidrátot is és még jobb a kombó

2011. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!