Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav-Maga oktatás Gyöngyösön...

Krav-Maga oktatás Gyöngyösön kezdőknek?

Figyelt kérdés

Még sosem láttam meghirdetve, hogy indulna teljesen kezdő tanfolyam.


Jár valaki ilyenre? Érdemes ezt tanulni?

Sok fikázást olvastam itt a gyk.-n.


2011. nov. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
az, ha elmondjuk hogy a krav nem hatékony önvédelemre, nem fikázás, hanem tényközlés. de lehet mozgásnak jó.. csak sokkal olcsóbban találsz legalább ilyen "mozgást", ha az egészséges életvitel miatt csinálnád.
2011. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azért sok a fikázás,mert m.o.-n szarul oktatják,ilyen pénzlehúzós szar az egész.De Aczélnak nincs igaza,ha sikerül kifognod 1 jó instruktort,akk lehet hatékony is.(persze itthon jó ha van 2-3 rendes krav edző)
2011. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Carbonnal egyet kell értenem, biztos van pár komoly edző.. főleg abból kiindulva, hogy én is lehetnék krav instruktor, és akkor már +1 komoly edző lenne, mert ha valakinek már komolyabb harcművészet előképzettsége van és utána még pénzért kravot tanít (mert ez divatos) akkor egy jó önvédelmi rendszert lehet tanulni, akár. bár abban a részben nem vagyok biztos, hogy ha egy embert megtanítunk 1-1 technikára, akkor ők erőssé válnának.. az önvédelem kifejezést én ezért szoktam marketingnek hívni.
2011. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy be ne írd a googleba, hogy krav maga gyöngyös, mert megjelenik imi lichtenfeld szelleme, és sekkbebasz szárazon...

2011. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


@uccsó

Amúgy ismerem az oldalt és még sosem volt feltüntetve, hogy itt indulna. Csak a pesti képzéseket láttam!

Másrészt informálódnék. Másoktól. Olyanoktól, akiknek már van tapasztalatuk. Nem akarok beleugrani egy olyanba, ami esetleg csalódást okozna. (bármilyen téren is)

2011. nov. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!