Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 16 éves lány vagyok. Milyen...

16 éves lány vagyok. Milyen önvédelmi sportot űzhetnék? Kempó? Karate? Pankráció?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
akkor te tudsz egy két dolgot a pankrációról. nyilván azt is, hogy hiába kemény emberek a pankrátorok, sőt a sportolók közül tán a legkeményebbek, de valódi bunyó nem következik a pankrációból. és az utcai harchoz még a "valódi bunyó" is tulajdonképpen kevés. ezért ezt a pankráció dolgot felejtsd el szerintem.
2011. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A wing chun elég hatékony,amit 1 apácanő fejlesztett ki.. De csak olyan edzésre érdemes járni ahol sparring is van.
2011. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én 14 /majdnem 15 voltam/ mikor karatézni kezdtem most múltam 17 és még mindig imádom
2011. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
az imádatnak sok köze van az önvédelemhez és a harctechnikához. ez tök jó!
2011. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...olyan sok mindent mondtatok ,hogy most már igazán nem tudom h mit akarok ...de azért aranyosak vagytok♥ és ne veszekedjetek:D
2011. nov. 23. 15:53
 16/22 anonim ***** válasza:
mi nem veszekszünk. tegnap lerendeztük a témád vitás pontjait itt nálam Újpesten. én még írok, úgyhogy nem vesztettem..
2011. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

A pankrációt tényleg felejtsd el... a kempó meg a karate is jó. Én 8 éve karatézok. Hát hosszú folyamat, főleg mikor rájössz, h még mindig 0 vagy egyesekhez képest.

De ugye nem a kedvedet akarom elvenni, hanem meghozni! :)

A kyo kivételével tudom a karatét ajánlani.

2011. nov. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

a pankráció egy átlag embernek nemjó önvédelemre,d e egy profi bárkit agyonverne

megcsinálna egy fogást egy emberen és az alig bírna megmozdulni.

2011. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%
aha. megcsinálna egy fojtást. és ha előtte lágyékon térdelik vagy sz.arrá rúgják a térdét? egy fogáshoz nem csak erő kell, előtte odáig el is kell jutni. és utcán senki sem mászik direkt bele egy fogásba. úgyhogy a profi pankrátor ha észnél van kerüli távolról a balhékat, mert nincs hatékony harcra kieddzve, képezve.
2011. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Most találtam meg ezt a kérdést, nekem csak az jutott eszembe, hogy: Magyarországon pankrációóóóó???? Hol? Mikor? Mármint melyik adón és mikor adják a TV-ben??:D Inkább azt nézném, nem az amerikait:D

A Wing Tsun Kung-Fu-t én is ajánlom, bár igaz, baromi drága!! Nem is tudom, még gimis voltam (kb 10 éve) jártam, és az első vizsga + ruha + szintedet jelölő hímzett virág a ruhádra valami 30ezer Ft lett volna. 10 éve!!! Szóval sajnos abba kellet hagynom, pedig nagyon tetszett. De később aztán rájöttem, hogy valamiből finanszírozni kell a Közép-Kelet Európai Főinstruktor (Máday Norbert) villáját és katana gyűjteményét:D:D

2012. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!