Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jobb a kakaó ha nem tejjel...

Jobb a kakaó ha nem tejjel hanem protein porral iszok?

Figyelt kérdés
megszoktam h minden este megiszok 1 bögre kakaót,de most elkezdtem gyúrni és az lenne a kérdésem h kevésbé hízlal úgy a kakaó ha tej helyett protein porba(natur) keverem el?
2011. nov. 26. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
esti kakaó :D:D ez aranyos... egy 6 éves kissrác esetében.
2011. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
18/f vagyok,jó akkor leszokok róla
2011. nov. 26. 18:49
 13/17 anonim ***** válasza:

(tudom,hogy nem fogsz,csak most ezt mondtad,mert ezt akartuk hallani) :DD

na sok sikert. :)

vannak amúgy ilyen terápiák is... :DDD

2011. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dirtboy ***** válasza:
89%

a névtelen esti kakaóivók klubja

terápia vezető Dr.Csernus Imre

2011. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is minden este iszok egy kakót:D de nekem nincs pénzem kiegészitőre évente max 2x tudnák venni és annyi. Most karácsonykor veszek majd proteint utána megint csak jövőkarácsonykor tudok. Néha napközbe is iszok egy kakaót de reggel is szoktam és én is tömegelek most és lehet nem szabadna innom de ha 2kg zsirt eszek akkor sem zsirosodom annyira mint más egy szelet margarinos rozskenyértől. Mivel igy, hogy semmilyen kiegészitőt nem tudok szedni és kaja sincs mindig rendben igy is jön rám 2 havonta 1-3kg-ig. Idáig 2x szedtem kiegészitőt abból az eggyikbe már csak 400g tömegnövelő volt és a másik is csak 1kg volt de igy összesen 8 hónap alatt 64kg-ról lettem 78 szóval szerintem nem rossz. Amúgy néha kakaós csigát is eszek ha van de arra figyelj, hogy ne kakaóscsiga hasad legyen kockahas helyett:d tehát arról már leszoktam nem ettem már 4 hónapja.
2011. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha te kakaót akarsz inni, akkor igyál. Csak ne gondolkodj ilyen f.szságokon. Ha a kakaóhoz belöksz még egy proteint, akkor a kakaóivás nem lesz egészségesebb. Ugyanaz a cukros szar marad. Idd a kakaót, mert szereted, egészséges úgyse lesz. Ez olyan, mint a dohányos a bioboltban...
2011. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nálam is elment "napi cukiság" kategóriába. :D

(namárha persze lenne ilyen) :)


... :D

2011. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!