Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk! Előfordult, hogy egy...

Fiúk! Előfordult, hogy egy lány valamilyen körülmények között fizikailag legyőzött? Lányok, volt már olyan, hogy önvédelemből, sport során stb. fiút megvertetek?

Figyelt kérdés
Leírnátok részletesen a körülményeket? Köszi!
2010. jan. 5. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én még jóval kisebb koromban, igen :D

megfogtam egy fiút, oszt.társamat és áthajitottam magam felett :$ de ő volt a kis gyengécske az osztályban :D most már kétlem, hogy tudnék ilyet :D

meg régi osztályomban is simán lefutottam volna pár fiút, de nem azokat az igazi fiúkat :D érted

2010. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kung-fu edzésen szarrá vertek azok, akik magasabb övfokozattal rendelkeztek. Valakinél még vissza sem kellett fognom magamat, hogy ne üssek nagyot, mert esélyem se nagyon volt... :)
2010. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Még régebben legyőztem egy fiút szkanderben :P
2010. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén kiosztottam pár ütést, rúgást kung-fu edzésen. Úgy látom, nem vagyok egyedüli. :) Persze, azért az én eseteimben is voltak olyan helyzetek, hogy a végén elkeseredettségemben (hülyéskedésből) rávetettem magam a csoporttársam, az meg egy kézzel megtartott... Az kicsit esélytelen volt. :)
2010. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a női nem miért próbálja fizikálisan legyőzni a férfit. Nem szükséges. Ritka ha egy férfi megüt egy nőt. Amúgy futásban a nők eredményesek ha versengésről van szó. Hát én karatézom és egyszer egy csaj jól fejberugott.. de nem figyeltem csak azért. Igazából a természetükből adódóan a férfi nem fizikuma inkább erősebb. De a nők ügyességüket kell fejleszteniük és akkor megvan az eredmény!
2010. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem emlékszek ilyen alkalomra, de van egy "lány" az osztályban aki kb olyan erős mint én, ez a tipikus ősasszony alkat, még a bajsza is serken :D
2010. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még sose volt, de egyszer a volt csajommal versenyeztünk fekvőtámaszban, hát el kellett menni 100-ig, hogy ne maradjak alul.
2010. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
69%
Hajajj de még mennyire!! Egy lány tud nagyon erős lenni anélkül is, hogy ki lenne gyurva
2010. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Velem mindig verekedni akartak suliba a fiúk!!! Az ok, nem tudtak legyőzni, és nem jártam küzdősportra :P És ősasszony alkat sem vagyok :D Csak ügyesebb mint a fiúk többsége :D:D:D


19/L

2010. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 18:30-as! Hogy csináltad? Mi a titkod?
2010. júl. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!