Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ki nyerne? (...

Szerintetek ki nyerne? ( Elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
Ha azt utcán összeverekedne két 70 kg-os gyerek( az egyik 190 cm, a másik 175 cm magas), akkor szerintetek melyik győzne?( A 175 cm magas gyerek bokszol)
2011. dec. 2. 20:23
1 2
 1/11 3rdeye ***** válasza:
ha jól gondolom bunyód lesz :DD
2011. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az nyerne amelyik nem áll le verekedni az utcán,hanem a lépcsőfordulóban meglepetésszerűen lezúzza a másikat.:)


komolyra fordítva meg.

tegnap edzésen bunyóztam egy sráccal pár menetet,azonos életkor,azonos súlycsoport,hasonló testalkat.

a különbség csak annyi volt köztünk,hogy ő 16 éve csinálja én meg 2 éve.

szerinted ki nyert?

2011. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a küzdő sportos gyerek elfog verni , kivéve ha 2 hete boxol
2011. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az nyer aki taktikásabb. boxolót is le lehet nyomni, ha még kezdés előtt torkon vágod és alá rúgsz.
2011. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lee12 ***** válasza:

ha 1 évnél kevesebb ideje boxol akkor még annyi esélyed van hogy lehajtod a fejd és izomból nekirohansz mint egy amcsifocista és földreviszed ott meg ütöd mint egy gorilla

de az eredményt írd le légyszíves mert kiváncsi vagyok:D

2011. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nekem nem lesz bunyóm. :)

Ez csak egy elméleti kérdés volt, egyébként én is bokszolok és nem hiszem, hogy a bokszolót olyan könnyen el lehetne verni...

2011. dec. 3. 15:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy szerintem akármilyen magas az ellenfél ( itt gondolok a 190 cm magas gyerekre), ha az meg akarja ütni a másikat és mindegy milyen magas, akkor is KÖZEL kell, hogy mennyen hozzá. Amikor meg már ütőtávon belül van a bokszolónak szerintem nem már nehéz dolga...:)
2011. dec. 3. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, ezt én is így gondolom, viszont mondjuk 1 év edzésmúltnál még bőven nagy szerepet kap a véletlen! ha hosszabb ideje edz, akkor már azért rutinosabb támadó, védő és nem fogják annyira megütni.

ami meg az utcát illeti: ha a másik gyerek előkap egy kést, megvágja a boxoló kezét majd halántékon szúrja, akkor ő nyert, és a boxoló lehet még fel sem emelte a kettős fedezékét. mert nem utcára képezik. ez csak egy alternatív lehetőség..

Aczél.

2011. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

*nincs már nehéz dolga

Sorry elírtam.

2011. dec. 3. 15:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod Aczél, de itt most semmilyen fegyverre sem gondok. Test, test elleni küzdelem.
2011. dec. 3. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!