Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok olyan oldalt mutatni...

Tudnátok olyan oldalt mutatni ahol le írják, hogy nagyjából hogy tudom megtanulni otthon a karate vagy kungfu alapjait?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keresgethetsz, nem nehéz ha beírod mondjuk hogy karate edzésterv vagy ilyesmi, de ott nem figyel senki rád hogy jól csináld. ezért ajánlom hogy mennyél el edzésre
2011. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen csak 14 éves vagyok és nem egy olyan hí de hú de izmos erős gyerek...egyik oka h nem merek menni
2011. dec. 9. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs semmi esélyed semmi harcművészetnek (vagy küzdősportnak) otthon elsajátítani az alapjait. egy részt, a technikád közel sem lesz ahhoz képest mintha egy edző képzett volna, más részt ugyan úgy nullán leszel, ha valaki üt majd feléd, semmit sem fogsz tudni csinálni..

hagyd a kifogásokat, és menj le edzésre. a legbrutálisabb és kegyetlenebb gyilkosok aránylag vékonyak voltak (sokszor) mert nem a jól táplált embereknek kellett harcolniuk, hanem eleve a szegényeknek akiknek kajájuk sem volt sok. és mégis levág bármilyen "erőembert".

felejtsd mostantól el a méret és testalkati kérdést, és tessék komolyan edzeni, EDZÉSEN.

2011. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, majd az edzések során megerősödsz. Senki se úgy kezdi, hogy mindent tökéletesen tud. Amúgy otthon kifejezetten rossz edzeni, hamar elmegy az ember kedve, megunja, nincsenek mások, akik motiválnának. Az edzésen legalább figyelnek rád, kijavítanak, ráadásul nagyon jó a társaság.
2011. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthoni edzéssel csak akkor érsz el valamit ha melette folyamatosan jársz edzésekre, és az ott megtanult technikákat gyakorlod odahaza. Meg ugye egy rendes ezdésen, több a technika,mint erőnlét, vagyis ez nem teljesen igaz,mert a kung fu formagyakorlatai erőt és hajlékonyságot és nem utolsó sorban gyorsaságot kivánnak( nem tudom milyen kung fu-ra szeretnél menni... ezért azokból a formákból indultam ki,mint amilyeneket én tanulok.) Szóval otthon az erődet fejleszd felülés, fekvő,guggolás stb....
2011. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindannyitoknak hogy segítetek. :)

eldöntöttem hogy shaolin-re fogok járni :DD

és mindenben egyet értek veletek :)

még egyszer köszi !!:))

2011. dec. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!