Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Stanzol kúra, mit szóltok hozzá?

SNW kérdése:

Stanzol kúra, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
a debreceni Viktortól rendelem, ő mondta 10 hétig napi 8 szem mindenféle piramis módszer nélkül, a kúra végén napi 20 mg zitazonium 20 napig 10 reggel 10 este, a 8 bogyót felezve venném be reggel 4 et és edzés után vagy kaja után 4 et, az erőnövekedés és a formásodás a célom, igen van edzésmúltam úgyhogy ezzel kapcsolatban nincs szükségem kioktatásra, csak hozzáértők válaszát várom!
2012. jan. 2. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
a Viktor még mindig megél a kamu cuccaiból?
2012. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
és mennyi hatóanyag van egy tablettában,mert azt nemigazán irtad le.am ezt is érdemes fel és levezetni.mondjuk 4 napig 20mg utána 30-40 mg amig szedni akarod és a végén szintén csökkentsd le az adagot 20mg-ra 4 napig.szerintem stana mellé felesleges a zita,mivel az csak az ösztrogén kötődést akadályozná meg,de ez nem egy erős tesztoszteron készítmény aminek az aromatizálódása miatt zitazoniumot kéne szedned.szerintem a kúrád után ginzeng meg tribulus menjen aztán annyi.elvileg ennek 0 veszélye van,szal nem is kell tőle csodát várni,nemhiszem h lenne észrevehető nyoma annak h szeded.
2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát a Stanzol az 5 mg/tabletta
2012. jan. 2. 23:08
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen csodát, nem is vártam tőle csodát én küzdősportokkal foglalkozom javarészt ahol szükség van az erőre, és már van egy pár éves edzéstaptasztalatom nem szeretnék világot megváltani csak kicsit formásodni, és ha jóltudom ez kicsit javítja a tónusokat, a sruktúrát, nem hiszem el hogy megfelelő étrendel, edzéssel és pihenéssel, mert a bulik cigi és az alkohol kimarad az életemből ne látszana
2012. jan. 2. 23:10
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
értem h mit beszélsz,DE évek óta nincs,vagy csodaszámba megy,ha valaki valódi stanazolol - tartalmú szert tud beszerezni tablettás változatban.valószínűbb inkább h az 5mg stana helyett 2-3 mg metiltesztoszteron van a tabiban.annak pedig egészen más hatása lesz,azért mondtam h csodát ne várj,mert ha nincs benne egyátalában semmilyen hatóanyag akkor ugye placebó effekt :) ha metiltesztó van benne de alacsony a dózis akkor kis erő és izomzatnövekedést ugyan tapasztalhatsz -észrevehető vízvisszatartással egyetemben -de ez a kúra után kb el is tűnik és a metiltesztónak már komoly mellékhatása van a stanával szemben(pl akár heresorvadás is).
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Full kamu. Én is rendeltem tőle és nagyon tönkrement a szervezetem 3-4 hét alatt. a 2. hét végén már látszott a növekedés és erőben is meglökött ebből is tudtam hogy kamu a cucc. elmentem dokihoz és a májam nagyon oda volt már. írtam a "viktornak" és azt mondta allergiás vagyok.... :-D...okos... ne vedd be, hidd el tönkre teszed magad. Én se hittem másoknak és végül magamon tapasztaltam és hogy igaz amit írnak. soha többet nem szedek semmit,legyen lassabb a fejlődés de legyen tiszta is és maradjak egészséges.
2013. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!