Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Stanozol kúra, véleményetek?

SNW kérdése:

Stanozol kúra, véleményetek?

Figyelt kérdés

4. éve foglalkozom súlyzós edzéssel de nem versenyszerűen, küzdősportokkal foglalkozom és a hatása megvan a hosszú és kitartó edzéseknek viszont szükségem lenne az erőnövekedésre és emelett szeretném ha természetesen formásabb lennék, csodát nem várok tőle nem is akarok, ezen kívül másra nem gondoltam nekem szükségem volna a tiszta izomzatra, ne gyertek diétával mert egyfolytában egy súlyban tartani magam és hogy ne más súlycsoportban legyek nem hogy nem egyszerű de nekem sajnos nem kivitelezhető, h4xOr tudom hogy te vagy itt a szteroidok guruja érdeklődni szeretnék ezzel a kúrával kapcsolatosan:

egy Viktor nevű embertől szerezném be, nagyon nagyon sok kliense van, és 17 éve használ szteroidokat.

a kúra: 10 hét napi 8 szem semmi féle piramis módszer szedése nem kell, 4 szem reggel 4 szem este fele én ekkor végzek súlyzós edzéseket, a táplálkozásom nagyon is megfelelő, alkohol, cigaretta hasonló jellegű problémáim nincsenek, a kúra végén zitazonium, közbe ne szedjem mert blokkolja a receptorokat és nem fog úgy hatni ahogy kell, nem sokalj a 8 szemet kezdőnek sem, és úgy értesültem hogy ez a szteroid nem olyan erős. 5 mg os kiszerelés


2012. jan. 2. 00:28
 1/5 A kérdező kommentje:
ui: Viktor oldala!
2012. jan. 2. 00:30
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. jan. 2. 00:30
 3/5 A kérdező kommentje:
főállásban IFBB Diplomás Testépítő és Fitness Sportoktató
2012. jan. 2. 00:34
 4/5 A kérdező kommentje:
és bocsánat elírtam Stanzol
2012. jan. 2. 17:01
 5/5 TOMAtm ***** válasza:

hát besz*rok rajta h illegális szereket simán igy árulnak a neten...érdekes h sok országban(pl USA) a szteroidok ugyan abba a kategóriába tartoznak mint a drogok.megnézném h árulnak e a neten kokaint mondjuk pl.

Egy tanács a kérdezőnek: Megbízhatatlan forrásból származó szert fogyasztanál(neadj isten magadba injektálnál)...hát sok sikert.nemtudom a májátültetés fájdalmas?

2012. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!