Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tehetnék zabpehely helyett...

Mit tehetnék zabpehely helyett a fehérjébe? Régóta iszom a darált zabot, érdekelne hogy nincs-e valami por állagú zab?

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 20:30
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Darált zab = por állagú zab. Vagy én nem értem mit akarsz? :D

Ráadásul azt se mondtad, hogy az a bizonyos turmix edzés utáni, vagy csak sima napközbeni turmix?

2012. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán zabkorpa, az por állagú
2012. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megvan darálva igen,de egyátalán nem por állagú. Napközben iszom power proteinnel,nemigazán érdekel az íze, csak néha már öklendezem mikor iszom...ezért kérdem h tudtok-e vmi megoldást,ha nem, akkor marad ez a "hárdkór" turmix.
2012. jan. 3. 21:40
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Hát az tény, hogy ez így elég hardcore, bár egyéb szénhidrát források se jobbak ilyen tekintetben a darált zabnál. Zabkorpa is ugyanúgy sűríti a cuccost, cukrot meg ugye nem iszunk csak edzés után... Nekem nem jut eszembe semmi használható ötlet... :(
2012. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zabliszt elég por állagú, de a te turmixod nem a zabtól sz@r hanem a powertől.
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az nem érdekel ha sűrű, csak hogy esetleg létezik-e vmi finomított zab, mert a darálómmal nem tudom finomra ledarálni...de lehet maradok az eddigi megoldásnál.Köszi!
2012. jan. 3. 22:23
 7/7 anonim válasza:

zabkorbpa. az "finomabb" állagú, egy próbát megér :-)

a zablisztet nem ismerem

2012. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!