Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tömegnövelö vagy fehérje?...

Tömegnövelö vagy fehérje? Célom az izmaim növelése lenne.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 22:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te én nem gondoltam hogy egy vödör Jumbo-tól szétszakad a póló a karomon, hanem simán kérdeztem hogy melyik lenne jobb!!! Valaki ezt valaki azt ajánlotta.
2012. jan. 7. 12:13
 12/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te nagyobb szerencsétlen vagy mint bárki!
2012. jan. 7. 12:20
 13/21 anonim ***** válasza:

fölösleges gyárilag összeöntött fehérjét és cukrot venni. egy részt otthon is összeöntheted, és így ócsóbb, már részt még testépítők is lehetnek cukorbetegek, és az egyszerű cukrok továbbra is szétba.sszák a hasnyálmirigyet.

fehérje + normális CH. a waxy is gyorsan felszívódó, előrébb tartó országokban rég ezt használják (tudtommal).

2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 gergoap ***** válasza:

Szia!

Olyan port keress, ami 35-60 százalék közötti fehérjetartalmú. Így hízol is és az izmaid is fejlődnek látható mértékben.

2012. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Jumbo egyértelműen!Én is nehezen hízok de a Jumbo-tól feljött 1 hónap alatt vagy 5-6 kiló!ÉS árban is jó...Természetesen enni is kell mellé bőségesen....
2012. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
és árban is jó.. mert a dextróz kilója úgy 400 forint, az olcsóbb fehérjék sem drágák, mennyi is a Jumbó levetítve kilóra?
2012. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
biztos a darált zab miatt drága...
2012. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Fehérje mindenképp. A tömegnövelőtől csak zsírosodsz,ráadásul ha huzamosabb ideig használod, faszán tönkreteheted a szervezeted is...az meg gondolom nem hiányzik...
2012. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te szintetikus okosbuta, kérlekszépen ne magyarázd már itt a hülyeségedet. Előre is köszönöm!
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

áh, egyszer nem írta még le, hogy miért teszi tönkre a tömegnövelő a szervezetet..

vagy lehet hogy ő írta, hogy gyógyszereket tesznek bele.. egyszerűen kész.

vagy rohadt nagy paleós, és azt mondja, hogy a finomított szénhidrátok hosszú távon mérgek a szervezetnek. ebben az esetben az eddigi kritikáimat semmisnek tekinthetjük. valóban nem kimondottan jó cukrokat enni, még a tömegnövelővel sem. persze, a jobb félékben van zabliszt.. de cukor is.

2012. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!