Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Professional helyett,...

Jumbo Professional helyett, van valami jobb tömegnövelő? Ami árban is jó, és fehérje, szénhidrát is van bőven benne, mint a jumbo proba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

brutal , de az még drágább , vagy ott van az Isomass ( [link] )

ami egyébként egy k*rvajó tömegnövelő!


de mért nem jó a tejsavó+ carbox kombó ?

2012. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima jumbo 4.4 kilós ? nagyon vékony vagyok. 55 kiló.
2012. jan. 6. 22:13
 3/7 dirtboy ***** válasza:

attól hogy vékony vagy nem biztos hogy nehezen hízó is,én is azt hittem sokáig hogy nehezen hízó vagyok mégis elég 4,8g/tskg ch ahhoz hogy fejlődjek.

le írhatnád hogy mennyi a napi protein és ch beviteled,ha ez megvan akkor tudnánk neked választani megfelelő tömegnövelőt.

2012. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy még most kezded a gyúrást. Kezdőként nem kell használnod tömegnövelőt (feltéve, ha tudsz nap közben rendesen enni) ahhoz, hogy izmosodj. Az első pár hónapban nagyon gyors az izomépítés. Amúgy pedig az étrend kiegészítők minősége kb egyenes arányosságban van az árukkal. Én spec a sima jumbo-t szeretem.
2012. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Előttem már leírták a lényeget, úgyhogy én csak tápot ajánlok: [link]

2012. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Myomax vagy Mass ezektől jobb nincs
2012. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah a massnál nincs jobb, max egy félkilós kristálycukor...
2012. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!