Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Napi egy pohár vörösbor?

Napi egy pohár vörösbor?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha megiszok napi egy pohár vörösbort, akkor tényleg nem lesz annyira fehér a bőröm? :O

Tudom, nagyon hülye kérdés, de ezt hallottam. Lehetséges?

Mert az az igazság, hogy eléggé fehér bőrű vagyok, szoliba meg nem akarok járni.


2012. jan. 7. 12:51
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nem halottam még ilyenről,nem is hiszem hogy igaz lenne,elég sok fehér bőrű alkoholistát látni napi nem 1pohár bort iszik,ők elég szorgalmasak,biztosan barnulni akarnak
2012. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. bőr pigmentációt nyilván nem okoz.

2. olyan vérbőséget sem fog, hogy bepirosodjon az ember, akkor minden sportoló ezt használná (vérbőség: több oxigén, tápanyag az izmoknak..)

egészség miatt ihatod, plusz ki tudja, hátha lesz valami változás.. végül is attól hogy mi nem tartjuk valószínűnek, még előfordulhatna. csak nem nagyon fog előfordulni.

2012. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!