Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek az F2 Full...

Mi a véleményetek az F2 Full Force termékekröl?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 13:42
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
tudtommal a cytogen helyett van, szóval elvileg ugyan olyan mint a cytogen volt.
2012. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbáltad már? Ha igen, akkor meg voltál vele elégedve?
2012. jan. 7. 14:01
 3/15 dirtboy ***** válasza:
még nem ittam egy full force-ot sem
2012. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
olcsó , ez a véleményem róla
2012. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 dirtboy ***** válasza:

egyébként nem nagyon lehet így általánosítani egy márkát,vannak minden márkánál rossz termékek és vannak jók.

midig úgy válogasd össze a kiegeket hogy attól a gyártótól vedd ahol a legjobb az adott terméktípus és az ár arány.

2012. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én már az f2-től a forced mass 5000 nevű tömegnövelőt szedem olcsó is, és jó is csak edzés után iszok hozott 3 kilót, és látszik hogy vastagodtam is az íze van csokis, banán erdei gyümi mind a 2-t meg unod egy idő után de le kell nyomni, edzés utánra 3-4 kanállal tökéletes szerintem.
2012. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 oyeacch ***** válasza:

Full force MPM-


+olcsó, 80 százalékos fehérje


- fos ízű, cement állagú, okádék szagú, első fehérje, amit 2x kellett lenyelnem, mert visszajött, összecsomósodik, rágni kell, okádni kell, soha többet


Whey p. force-


+ nincs rossz íze, tejsavó


- drága, csak koncentrátum.

2012. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 oyeacch ***** válasza:

Bemásolom az MPM-ről írt Shopbuilderes véleményemet:


A hatásáról nem tudok beszámolni, mert amióta megvettem, nem merek rá gondolni se! Egy nagy baklövés volt, gyűjthettem volna még hozzá, azt vettem volna valami kis tejsavót, sokkal többre megyek.

Nem vagyok egy ízmániás ember, felőlem nyugodtan lehetne fos íze, csak ne kötne bele a sékerbe, és lehetne utána elmosni úgy, mint egy tejsavó után. Aki nem hiszi el, hogy a promixnek csak a fele szója, az nyugodtan elhiheti. Abból megettem egy 7 kilósat, a csokis a 3. adag után finom. Ez a 3. adag után még rosszabb, edzés után iszom csak, de nagyon fel kell magam szívni, hogy legyűrjem. Ennek legalább a 90 százaléka szója, vagy cement, nem tudom. A por illata kifejezetten kellemes, bekeverve ne szagoljátok.

Már akkor gyanús volt, amikor ráztam a sékerben és olyan hangja volt, mintha zselét ráznék.

Egyszóval minősíthetetlen. El nem tudom képzelni, hogy valakinek ez ízlik.

Soha többé kevert fehérje. Csak tejsavó, semmi más. Abból még a szar ízesítésű is finom ehhez képest. Azt nem tudom csak, hogy mi legyen a maradékkal, mert hogy én meg nem iszom az tuti. Lehet, hogy a következő proteinemhez hozzákeverem a kreatinos kanállal azt majdcsak elfogy.

2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Full force mass 5000 , mint a full force termékek tömegnövelöje, számomra nagyon kellemes, izben sikerült beválasztani, eper-banán- ha izre mész ne kövesd az elöirt 500 ml 50g, meg én amugy sem igazán követem az 50g os adagokat, max ha kaja mellé iszom-mivel abban csak 11g fehérje van (22%os termékröl beszélünk), nyugodtan be lehet veretni felkelés után és edzés után a 100got, 7deci vizzel szoktam

valamint 1-2 50gos adagot fehérjeszegényebb táplálék mellé iszom pl 3tojás mellé v 1 100g turo mellé.

Nos részemröl ennyi

csak probának vettem fél kilosat ár megnyerő volt eddig nem bántam meg! de a 3kilosat is megfogom venni ugy néz ki UGYANEBBŐL az ízből!


Ha viszont rászánod magad és kizárólag fehérjét akarsz akkor tejsavot vegyél- whey pro 100

ajánlanám a biotech nitro whey gold termékét kókusz csoki ízben: reggelinek melegviz plus 30-50gramm abból zabpehellyel tökéletes.....

2012. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egy fos! Minden fogyasztás után a hányinger kerülget. Egyszerűen ihatatlan. Hatásáról nem tudok beszélni, eladtam...
2012. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!