Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A sejttérfogat növelőt hogy...

A sejttérfogat növelőt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Hogy vastagodom? Vagy meg nő a testem ?
2012. jan. 12. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Extrém sporttal növeled a sejttérfogatod?

Úgy kell értelmezni, hogy a sejt több vizet vesz fel, így nagyobb lesz a térfogata.

2012. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hulkot láttad?
2012. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, csak a fütyid nő meg tőle.
2012. jan. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
erre mondják hogy anabolikus,ha edzel és táplálkozással anabolikus állapotba állítod a tested akkor fejlődsz,az edzés maga az katabolikus,ezt kell utána átállítani.
2012. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma 09:24 Ezt nem nagyon értem így nincs erről valami le írás ?
2012. jan. 13. 16:57
 6/7 dirtboy ***** válasza:

biztos van valahol róla írás,ezek csak ilyen általános szakszavak amiket láthatsz sok tápkigenél leírva.

ha azt látod hogy anabolikus akkor annyit jelet a terméknél hogy elő segíti az izomnövekedést.

ha azt látod hogy katabolikus /na ilyen tápkieget nem fogsz találni ami katabolikus/ ez azt jelenti végül is hogy izom leépülés,vagy izom leépítő.pl.az alkohol is katabolikus hatású.

ha azt látod hogy antikatabolikus akkor pedig ezalat azt értsd hogy izom meg őrzésére is jó,általában minden anabolikus tápkiegnél ott van hogy antikatabolikus is.

igazából ezeket nem kell figyelni ha tápkieget akarsz vásárolni,egész más az amit nézni kell,ezek csak általános leírások.

2012. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És teljesen megértettem, nagyon hasznos információ volt ! :)
2012. jan. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!