Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box, muay thai, wing tschu...

Box, muay thai, wing tschu vagy kick box lenne nekem az ideális választás?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet , hogy melyiket kellene választanom a környéken csak ezek a lehetőségek élnek! Leginkább utcán és a nigger növendékek ellen használnám.178 cm magas vagyok nagyobb darab!
2012. jan. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

na majd edzés után milyet fogok írni ide...

ízelítőnek: utcára azt, ami gyilkolásra készít fel.

2012. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ökölvívás jó lesz.
2012. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

na, a nigger növendékek (bármik is legyenek) olyanok, hogy biztos ritkán fognak egyedül betámadni, ráadásul fegyvertelenül. ugye ezt nem kell magyarázni.

az ökölvívás, a thai és kick box mindaddig tök szuper, amíg olyan helyzetek vannak, hogy valaki rácsap a nőd seggére, és te ezért jól szétkened az arcát. amúgy ezt nevezik fölösleges erőszaknak.

viszont onnantól, hogy ketten betámadnak, mert nem tetszik nekik hogy élsz, és esetleg több pénz van nálad mint 500 forint, na onnantól kevés lesz mindez. mert biztos, hogy egyiknek megütöd az arcát miközben leszúr, de aztán megszúr a másik is. mert ez így megy. még nálam is mehet így, pedig én tudok sok mindenre figyelni.. az első amire figyelek, de te nem fogsz mert nem tanulnád boxolóként, hogy közelednek feléd. ez egy olyan apróság, mint hogy ma a metrón megigazítottam a késemet, kivillant a kabát alól a tokja, és 2 nagyobb darab ember elkezdett ezzel foglalkozni. na most, nem árt tudni, hogy ki tud a fegyvereidről stb. ez egy apróság, de kénytelen vagyok ezt észrevenni.

de térjünk vissza hozzád. tanulj késharcot, vagy mondjuk wingtsunt (box mellett!) és akkor esetleg, nagyon nagyon esetleg van némi esély rá hogy idővel megtanulsz olyan elveket, amik adnak egy hangyafas.znyi esélyt rá, hogy ne téged rakjanak fel puruttya extrémen a "megkéselt" topicba, hanem a támadódat. sosem lesz túl jó esélyed ha téged támadnak, de ami van azt brutálisan és szenvtelenül ki kell használni, a legkegyetlenebb módon.

már gondolom érzed, hogy ez több annál mint hogy te megtanulsz ütni box edzésen. egyébként box technikákkal lehet ölni, ilyen szempontból is jó KIEGÉSZÍTŐ.

2012. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen és Aczél látom azért tapasztalt vagy a témában , több kérdésnél elolvastam véleményed . :) Hát őszintén mondva kezdem az ökölvívással és akkor elkezdem mellé a wing tschun-t , bár régebben kempoztam !
2012. jan. 14. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt ne hangoztasd.

a Kempo egy több ezer éves Indiai harcművészet. gondolom nem vagy kíváncsi rá hogy leszóljam, biztos kedves a szívednek.. csak ne hangoztasd.

2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már nem járok le edzésekre meg semmi , abbahagytam nem áll közel a szívemhez egyáltalán..ezért is akarok új dolgot tanulni, ez legyen harcművészet vagy kűzdősport
2012. jan. 14. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
az jó.
2012. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kick-box + Wing Tsun, hogy együtt legyen erő, edzettség, technika és ész. Akármilyen jó is vagy, ha teheted, kerüld a harcot. Legfőbb fegyvered a szellemed, meg a józan esezd marad akkor is, nem a stílusod, meg a technikád. Hali.
2012. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még annyit, hogy nem a stílus fogja eldönteni, mennyire tudod megvédeni magad az utcán. Az utcán sunyiság van, többen vannak, boxer van, kés van, kutya van stb. Lehetsz technikailag nagyon képzett, és sodorhatod magad akár pont emiatt fölösleges szituációkba, túlértékelve önmagad, míg lehetsz egy átlagos küzdő, akinek helyén van az esze, és jó érzékkel kerüli el a szükségtelen helyzeteket. Röviden mondva, tanulj technikát is, meg stílust is, de tanulj a harc szelleméről, filozófiájáról és pszichikájáról is. Ha sunyi módon támadnak, és nem tudod elkerülni a bajt, légy te is az, használj fel minden lehetőséget, eszközt a magad javára! De csak mértékkel, az erőszak erőszakot szül, ha kicsinálod a támadóda(i)dat, lehet, hogy még nagyobb bajba sodrod magad. Szóval csak ésszel! Nem árt az sem, ha egy-két tényleg kemény legénnyel jóban vagy, jól jöhet. Na hali.
2012. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!