Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesti küzdősport érdekelne...

Budapesti küzdősport érdekelne ami gyorsan elsajátítható és használható az utcán.15 vagyok és bírom a gyűrődést?

Figyelt kérdés
UI:Olyan helyet keresnék ahol mindennap 1.5-2 óra eddzés lenne (most sok az időm. ) Ha összejön és jól megy a versenyzésen is gondolkodnék de az csak késöbb. Eddig a tanácsok alapján krav-maga, vagy mhai thai jönne szóba de nem találtam kezdöknek naponta több óra edzést. Tudnátok segíteni légyszi? Kösz A.
2012. jan. 15. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

persze. nagyobb klubokban minden nap találhatsz boksz edzést.

krav maga? egyáltalán tudod mi az? te küzdősportról és versenyről beszélsz, aztán meg utcán gyilkolásra használható dologról, aztán végül kravmagáról.

most mit akarsz, azon kívül hogy lehetőleg minden nap edzeni?

2012. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a mhai thai?Nem esetleg Muay Thai?Amúgy azt tudom ajánlaniDe olya,h Muay Thai verseny nincs.Thai Box verseny van csak.Van egy Thai Fight nevezetű bajnokság,ami elvileg Muay Thai versenysorozat,és az összes bajnokság közül az hasonlít rá a legjobban,de attól az még közel sem Muay Thai.Vagy ha pesti vagy,akk Savate.Esetleg box,Karate (bármelyik,amelyikből van verseny),Tae Kwon Do,Sanda,stb...
2012. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért? Miért akar mindenki gyorsan utcai harcossá válni? Ez nem valami tanfolyam b*szod, évek kellenek, mire a harci reakciók felülírják a természetes reflexeidet. Olyan helyen, ahol azt ígérik, hogy 3 hónap alatt megtanulod megvédeni magad, csak a pénzedet húzzűk le. Ha jó önvédelmet akarsz tanulni akkor menj Wing Chun, Savate, Kali, vagy Japán Ju Jitsu-ra.

Ha kimondottan önvédelem érdekel, akkor keresd meg Zöllei Zoltán alezredest, ő elég jól vágja a témát:


[link]

2012. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

könnyezek a boldogságtól.

Aczél.

2012. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos megfontolt kérdező ha az általa kíválasztot két stílusból meg se nézte melyik micsoda vagy ,hogy írják .
2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek azóta elkeztem MMA-zni és nagyon tetszik..már megtanultam használni legalább 5féle ütést 4 féle rugást és 3 féle dobást(jól) bocs a hibákért valószínóleg nem mhia thai t akartam irni na sebaj köszi a válaszokat csáááááá
2012. febr. 16. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!