Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A T. C. Q. C. rendszerrel...

A T. C. Q. C. rendszerrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Miben más mint a krav-maga, vagy a defendo? Szaszkó Olivér oktatja, aki korábban krav-maga oktató volt. Vele kapcsolatban van valakinek ismerete?
2012. jan. 18. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
más a neve, új marketingre épül..
2012. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uram-atyám már a krav maga név sem elég menő ahhoz, hogy valami fost eladjanak a plebsznek t.c.q.c. lol az kell ám, nem lehet felfogni, hogy könnyen, gyorsan megszerezhető önvédelmi tudás nem létezik.
2012. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj ezt a C.Q.C. t minden ilyen szar civil fosba belerakják , mert milyen jól hangzik ....
2012. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Close Quarter Combat.

Már a neve is megkapó. Egy olyan dolognak tűnik ami király. Persze az árfolyama is legalább annyira trendi. Elvégre menő, ha az ember ki tud csengetni havi tíz rongyot valami menő önvédelmi cuccra.

Sajnos a mai békés társadalomban nagyon megszaporodtak az önjelölt önvédelem oktatók, akik mindent tudnak az utcai önvédelemről és a "ki ha nem én?" alapon okítják a népet...

Egyszóval nem tudom miben műs, de nekem ez is csak egy újabb parasztvakításnak tűnik sok pénzért...

2012. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A defendo-t is kiugrott Krav Magások alapították, bár ők hozzátanulták a defendo-t is.

Gondolom szervezeti, személyes, pénzügyi vagy egyéb okok vezethettek a szétváláshoz. Lehet hogy túl puhánynak érezte az eddzéseket, vagy túl keménynek (csoportonként, oktatónként ez változott, volt amikor full contact MMA szinten mentünk egymásnak - meg vannak akik mellette bjj-znek, MMA-znak, Kali-t is tanultak - pl.: Szabó Balázs - őt személyesen is ismerem, nagyon jó fej, ügyes sokat edzettünk együtt - ajánlani tudom. De volt aki simogatósan tartott edzést, mert a keményebb edzésen nagyobb volt a lemorzsolódás. Én személy szerint Tal Kvores-hez jártam (profi, kedves jó ember, amikor meg voltam szorulva anyagilag pénzt sem kért). Igazából ő az aki itthon az első profi eredeti izraeli mester volt, a többiek főleg tőle, illetve az időnként idelátogató Eyal-tól tanultak.)


Sajnos mindez már a múlt. Rokkant lettem, úgyhogy már csak nosztalgiázni, meg nézni tudok bármi ilyesmit. Ha megtámadnak, mindent odaadok, vetkőzök, szopok, bármi - ellenállni, de sajnos elfutni se tudnék. :(

2014. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!