Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen snowboardot válasszak?

Milyen snowboardot válasszak?

Figyelt kérdés

Kezdő snowboardos vagyok, nemrég vásároltam egy snowboard bakancsot. Kellene még kötés és deszka.

Milyen kötés lenne ajánlatos? Kemény?

168 cm vagyok. Milyen hosszú legyen a deszka?

Esetleg további tippek, trükkök és ötletek, amit illene tudnom?

Köszönöm előre is!


2012. jan. 20. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kötésből a Freestyle a legelterjedtem,nem boardozom,de ezek szerint ez a legjobb.Nem tom pontosan,de kb 140cm-es board kell.

Tipp:boardozni nem nehéz,ezért sokan nem gyakorolják eleget,asziszik,h tudnak boardozni,ezért túl gyorsan mennek,nem tudnak lefékezni,a kanyarokat is mandínerből veszik,és tekegolyóként csapják el a sízőket és cseszik szét a pályát.Te ne legyél ilyen.Gyakorolj sokat OKTATÓVAL,ne légy nagyképű,és ne feledd,h mindig lehetsz jobb.

2012. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor a hódeszkával/hódeszkázással kapcsolatban minden infó jól jön. Itt foglalkoztam ezzel a témával:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__24..


Hódeszkával kapcsolatos dolgok:


[link]


[link]

2012. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!