Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tömegnövelővel tudnék...

Milyen tömegnövelővel tudnék fedezni napi 150g ch-t?

Figyelt kérdés

500g ch-val tömegnövelek, eddig 300g rizs, 400g zab ment naponta (különböző kiegészítőkkel, vitaminokkal, stb.-vel) viszont a zabot nem nagyon tolerálja a gyomrom, vettem emésztőenzimet, ami segít valamennyit, viszont ennyi kaját legyűrni nem egyszerű dolog, szinte mindig öklendezem már a nap vége felé amikor még mindig ennem és ennem kell.

Jó lenne ha ebből a 400g zabból letudnék faragni 200at, abból kb 130-150g lenne a ch, ezt szeretném fedezni valamilyen tömegnövelővel, ami nem cukros.

Tudtok ajánlani ilyesmit?


2012. jan. 21. 19:06
 1/5 dirtboy ***** válasza:
MRP-k vagy jumbo professional,egyik sem olcsó
2012. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ektomorf alkat vagyok. Nehezen hízom. Próbáltam én is ezeket a tömegnövelő diétákat, de nem érnek túl sokat. Pont azért, mert megutálom a rizst, zabot stb, és nem tudok sokat enni belőle.Esténként dextózt is szedtem. Akkor tudtam hízni, amikor hagytam ezeket a body builderes hülyeségeket a fenébe, és azt ettem, ami jólesett, csak arra figyeltem, h több kalóriát vigyek be, mint előtte. Hardgainereknek nem kell attól félni,h hájasak lesznek. De biztos lesz egy builderes megszállott,aki majd bizonygatja, h csak rizs + csirke diétával lehet növekedni.
2012. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sem rossz, van benne hosszabban felszívódó ch is:

[link]

2012. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kéne napközben gyorsan felsivodó szénhidrátokat inni /enni , csak is kizárólag edzés után , a tömegnövelőkben általában csak gyorsan felszivodó szénhidrát van

én a helyedbe ezt venném

[link]


:)

2012. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Utolsó válaszoló: Ez egy nagyon ígéretes terméknek tűnik, főleg hogy fehérjém (100% Whey Protein) van mellette...!

2012. jan. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!