Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 17 éves vagyok, nagyon késő...

17 éves vagyok, nagyon késő lenne elkezdenem megtanulni gördeszkázni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, a legeslegalapoktól kellene kezdenem, hobbiként csinálnám. Nem célom profinak lenni, de szeretnék megtanulni néhány trükköt, szabadidőmben gyakorolnám, akár másokkal is. Kérdés, hogy bele lehet-e ebbe tanulni, ha nem 10-11 évesen kezdtem el, hanem csak 17-18 évesen kezdeném.

2012. jan. 22. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy az hülyeség hogy nem vesznek be uj tagokat ha lejársz rendszeresen megismered a többi deszkást idövel ugyis nyitottabbak lesznek rád meg összespanoltok én pl lementem első nap full ismeretlenül gurulni nem tudtam 21 évesen és nem röhögtek körbe sőt örültek nekem aki meg kiröhög az egy nagyképü köcsög szóval ne higyj az előttem szólónak normális ember az nem nevet ki sőt még segitettek is egyből hogy mit hogyan kell és ugy sokkal hamarabb felfejlődsz mintha egyedül bénáznál a sötétbe úgy aztán soha nem fogsz fejlődni szoval ne féljél nem fognak lenézni meg semmi legalábbis miskolcon nem igy megy de lehet máshol ilyen parasztok vannak nem tudom : D ...
2013. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!