Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szóltok a kevert fehérjékhez?

Mit szóltok a kevert fehérjékhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy a tejsavó fehérje jobban hasznosul, viszont napi 230g fehérjét kell bevinnem, szóval viszonylag sok a kiegészítés (nem több mint a fele) viszont ezt nem tudom fedezni tejsavóval az anyagiak miatt, nagy tragédia hogy ha hobbi szinten kevert fehérjét fogyasztok?

Amit majd most löknek ki, Biotech-es Power Pro-t néztem ki.

Esetleg annyit tudnék csinálni hogy csak edzés után innék tejsavót szénhidráttal, összes többi időszakba kevert. Mit szóltok hozzá?


2012. jan. 23. 06:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen jó megoldás, sokan így csinálják.

Ha edzés utánra tudsz venni tejsavót úgy még jobb, de nem tragédia, ha Power Pro megy akkor is.

2012. jan. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!! Ez biztató!

Azért gondoltam a Power Pro-ra, mert akik már "tesztelték" mondták hogy semmi baj nincs az ízével, oldhatóságával...

Persze majd ha az anyagiak a későbbiekben úgy engedik, akkor veszek tejsavót, de jelenleg elég szűk a pénztárcám,a fehérje szükségletem meg nem tudom tiszta tejsavóval fedezni...

2012. jan. 23. 07:05
 3/12 clint ***** válasza:
a pwer trackosat rengeteg hatalmas termetű testépítő forma is használja edzés után, nem kötelező a tejsavó ha nincs rá keret, edzés után egyébként is hamar emésztesz mindent...
2012. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, láttam már ezt a Power Proteint is, Kormány Mihály, Major Zsolt videóiban, viszont mondják akik már "tesztelték" a Power Pro-t (Biotehc-es), hogy az jobban oldódik, finomabb. Igaz nem az íz a fontos, de ha már majdnem egy árban van a két termék, akkor abból a jobbikat érdemes venni.
2012. jan. 23. 11:56
 5/12 anonim ***** válasza:
a kevert fehérje szar.
2012. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 clint ***** válasza:

te pedig előző jobb vagy mint Kormány Misi :D

Amugy igen rendszeres fogyasztásról van szó, nem árt a jó íz...

2012. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy haverom danabol kúrát csinált, és a munkája miatt nagyrészt tejsavóval vitte be a fehérjét. Amikor elfogyot nem volt pénze tejsavóra csak kevertre. A kúra közepén járt és fogyott/gyengült anélkül hogy változott volna a táplálkozása vagy az edzésterve...... na ? akkor milyen a kevert ?
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt elég nehéz elhinni, hogy a protein változtatása miatt gyengül valaki, pláne szteroid kúra közben. Még azok sem szoktak gyengülni, akik össze-vissza esznek. Én is próbáltam már kevertet is, de semmi edzésre kiható negatív hatása nem volt, csak szar volt az íze.

Senki nem írta, hogy nem rosszabb a kevert, én is azt írtam, hogy jobb a tejsavó, most is azt eszem, de nem annyival rosszabb a kevert, hogy legyengülsz tőle.

2012. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem, haverom után írom ő mondta hogy szerinte az mert más nem változott se az étrend sem semmi, bár más oka is lehetett, de mi más azt nem tudhatom..
2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 clint ***** válasza:

A szteroid kúra közbeni gyengeség egész más okból eredhet, de mível a hormonszintje tul van pörgetve ezért tökmindegy milyen fehérjetipust visz be beépíti...

Amúgy némely kevert kifejezetten JOBB mint a tejsavó (pl myofusion).

2012. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!