Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kit szerttek jobban John...

Kit szerttek jobban John Cena-t vagy The Rock-ot?

Figyelt kérdés
vagy esetleg még CM Punk-ot vagy Randy Orton-t?
2012. jan. 23. 12:42
 1/4 dag ***** válasza:
Rock
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nekem CM Punk a kedvencem , mégpedig azért kimondja az amit gondol és ettől egyedi .

Utána közvetlenül jön John Cena aki Punk-al vetekszik az első helyért , őt azért szeretem mert nagyon sport szerű , nem beképzelt , és bír veszíteni (elég ha megnézed mikor Zack Ryder haverjával verekedett , és utána beszélt a dilivel).

The Rock meg olyan beképzelt hogy néha rossz rá nézni pedig őt is szerettem , nekem az nem tetszik benne hogy most ő vissza jött 7 év után ami szép és jó , no de miért kell annyira menőzni , lejátssza Cenával április 1.én a meccset aztán tuti megy vissza a film iparba.

Randy Orton-nal nincsen nagyon bajom , néha szeretem , néha nem .

2012. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
CENA!
2012. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cena !!! Nem azért mert a 13 éves sz@rrágók kedvence hanem ő nem olyan sportszerűtlen f@szkalap mint dolph ziggler és társai
2012. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!