Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért utálják john cenát?

Miért utálják john cenát?

Figyelt kérdés
egy rohadt jó pankrátor.. miért nem szeretik??

2012. jan. 10. 16:06
 1/9 dirtboy ***** válasza:

és ha eltekintesz attól hogy jó pankrátor és azt nézed hogy emberileg milyen,akkor mi a véleményed róla?

megjegyzem nem tudom ki az csak próbálok magyarázatot keresni a kérdésedre.

2012. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem utálom
2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 clint ***** válasza:
azok fujjolják akiknek nem kedvencük, a pankráció az épp egy olyan show ahol van kedvenced nem arra vagy kiváncsi ki győz. Egyébként neki van a legnagyobb rajongótábora világszerte, ő keres a legjobban és filmekben is szerepeltetik nagyon sűrün szóval ez nem így lenne ha annyira népszerűtlen lenne.
2012. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ismerem nemtudom hogy milyen ember de szerintem biztos az. AMiket mond
2012. jan. 10. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Akciószínésznek elmegy, pankrációt pedig nem nézek, mert ha színházba akarok menni, akkor elmegyek megnézni egy darabot.

Egyébként ha valaki tényleg utálja őt bármiért akkor az nagyon buta, mert az amit a ringben látsz tőle az egy hatalmas kitaláció úgy ahogy van.


Remélem kérdező nem 10 éves vagy, és nem hiszel már a mikulásban, ellenkező esetben bocsi.

2012. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2012. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mert túlságosan,túl tisztán face.

ennyire senki nem lehet pozitív,meg tisztán játszó.

mondjuk pont ezért a kedvence a gyerekeknek,fiataloknak.

a mostaniak között már inkább a kevert karakterek a menők,pl most pank nagyon fut és noha ő is most face,azért benne van a heal-ban is jócskán.

orton is ugyanaz.

meg ugye cena ellen folyik most ez a rock és pank által generált lejáratás,amivel tényleg nem tudom én se,hogy mi a célja a wwe-nek.

cinké változtatni a legnagyobb bevételt hozó karaktert.

mint pankrátor,mint sportember,szinte tökéletes egyébként,de a gáncstalan lovag szerepe sokaknak nem jön be.


az egyébként tényleg kemény volt,mikor chicago-ban belépett a stadionba és mindenki kifütyülte.

annyira durvát azóta sem kapott,még most a túlélőn se rock-kal.

2012. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem utálják.

Csak Rock-ot talán még többen szeretik,és Rock meg ugye nincs jóban vele...

Amúgy csak azért divat mostanában a "Cena sucks" mert rock,Punk meg az ál Undertaker próbálják mocskolni.

Egyszóval: Rock-nak meg "Takernek" nagy hatása tud lenni az emberekre...

2012. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért mert mindenkinek más a kedvence .

Igaz Cenának van a legnagyobb rajongó tábora .

A lényeg ugye Cena majdnem mindenkit legyőz vagyis más kedvenceit is és aztán a "You , Can't see me"-vel csúnyán megaláz mindenkit , és ez tetszik más pankrátorok rajongóinak .

2012. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!