Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » T. Boxon elég keményen megrugt...

T. Boxon elég keményen megrugtak többször is a vádlim felett volt egy kicsi reccsenés és mintha tük szurkálték volna a lábam meg meleg érzésem volt a lábfejemnél . Most bedagadt kicsit kék is mi sérülhetett az izom vagy inszalag mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha haza tudtál menni a lábadon , valószínű nem tört el , de mindenképp nézesd meg orvossal
2012. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem törésről szó sincs mert még utána edzettem tovább csak most ahogy hazatekertem már a bicóról nem nagyon tudtam leszálni ... szó szerint huzoma lábam ... orvoshoz nem akarok menni esetleg ha van valami házi praktikátok mit raktok rá vagy mit csináltok vele azt szivesen fogadnám!
2012. jan. 27. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

"kicsi reccsenés és mintha tük szurkálték volna a lábam meg meleg érzésem volt a lábfejemnél."


elszakadt volna valami? mit szóltok srácok?


amúgy amint lehet húzzál orvoshoz :)

2012. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
feláltam egyből meg edzetem tovább edzés elég kemény mert versenyszerűen csináljuk meg birok nyujtani minden olyankor nem fáj csak járásnál amikor nem mozgatom semmi gond nem lehet h csak az izmom húzodott meg ? honnan tudom ha az inszalaggal van gáz ?
2012. jan. 27. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
mert edzésen amikor történt pihentem 2 percet visszaáltam ... amikor hazjöttem akkor volt gáz!
2012. jan. 27. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy csak meghúzódott. Tegyél rá hideg borogatást és pihentesd. De a biztonság kedvéért majd menj el orvoshoz is szerintem.
2012. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aludjál. és ne terheld túl. ha normálisan eszel, eleget pihensz majd rendbe jön.

ez biztos igaz az én lábamra is.. de ba.ssza meg amíg fáj.

2012. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!