Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehetek ilyen úgy hogy nem...

Lehetek ilyen úgy hogy nem szúrom magamat?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy nem használod szteroidot, tesztoszteronszint növelőt stb Csak fehérjepor vagy tömegnövelő port, kreatint, aminosavakat rendes táplálkozás sok vitaminnal, eltudom érni ezeket az eredményeket vagyis hasonlókat? Nézhetek ki ezekkel így?


http://www.youtube.com/watch?v=Z6feYsXFWa8


http://www.youtube.com/watch?v=brMKMNhYNyo


2012. jan. 31. 15:35
1 2
 1/13 Zakathol ***** válasza:
nem
2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:
nem,ilyen izom sűrűséget nem tudsz elérni nélküle
2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát úgy mint a második tuti nem. De szerintem még olyan sem mint az első, még ha tökéletes genetikád van a testépítéshez akkor sem.
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát itt nem sok naturál testépítőt láttam. Szóval nem.
2012. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha szúrod magad még akkor sem érhetsz a közelükbe
2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Molnár Peti abba a terembe jár, ahova én. Már évek óta figyelem a népet és elmondom, amit látok.

Van úgy 6 személyi edző a teremben. Mind ilyen benga állat. Ami megfigyelhető, hogy már attól bedurran mind, ha ránéznek a súlyzókra. Meglehet figyelni őket, hogy néha akkorák, mint egy hegy, másszor pedig teljesen normális méretűek.

Molnár Péter amúgy annyira durván tud kinézni alapozó fázisban, hogy nem látszik a hónalj-ja mellezés közben.. Egyszerűen elfedik az izmai. Meg azok a 2-3 centis erek.

Hehe. Igazából érdemes az ereket nézni, hogy meggyőződjön arról az ember, hogy van-e kox avagy nincsen.

Én a magam példájából kiindulva gondolom csak ezt, mert rajtam sincs sok zsír és edzem már évek óta is, de nem durranok ám be csak a légkörtől és nem is lesznek hatalmas erek a bicepszemben... ÉS ne jöjjenek nekem azzal, hogy alkat. A fenét.

2012. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tökéletes genetikával, étrenddel stb. ESETLEG hasonlóan az elsőhöz. A másod vidihez már szúrni kell.
2012. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudnátok küldeni pár olyan vidit ahol olyan testépítők olyan kigyúrt személyek vannak akik nem szúrják magukat? Csak hogy tudjam mit érhetek el! ÉS köszi a kommenteket:)
2012. jan. 31. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!