Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon szeretnék elkezdeni...

Nagyon szeretnék elkezdeni rally-zni, de nincs semmilyen kapcsolatom a sportágban, sem ismerősöm, aki csinálja. Merre tudnék elindulni?

Figyelt kérdés
Tudom,sokan Trabant-ot meg Ladát építenek (jobb esetben VFTS-t) és azzal kezdenek,de nem szeretnék megragadni az amatőr kategóriában sem és per pillanat autóépítésre sincs pénzem,viszont inspiráció annál több van. Legnagyobb álmom a vb. (WRC),de ezt csak miheztartás végett írtam. A lényeg,h oda vagy legalább annak közelébe szeretnék eljutni és nem akarok lentebb megragadni. Előre is köszönöm a válaszaitokat!!
2012. febr. 2. 22:16
 1/5 dirtboy ***** válasza:

pénz nélkül elég reménytelen a helyzeted,még ha valami fejesnek a rokona lennél na de így protekció nélkül,kocsi nélkül,pénz nélkül ez csak álom marad az az érzésem.

jogsid az legalább van?

jó sofőr vagy?

2012. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem barát kell ide, hanem pénz.
2012. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WhiteLabel ***** válasza:

Hát, először muszály leszel elkezdeni amatőrben, akár egy ladával, minél előbb annál jobb, tök mindegy mivel, én is ladával kezdtem, egy éve, most félamatőr osztrák bajnokságban versenyzet hondával.

A lényeg hogy kezd el, hozd ki magadból a legjobbat, ha nem megy akkkor ez van.

2012. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van és állítólag nem vezetek rosszul. Gondolom,h 1 fejes közelében könnyű lenne,de az sajnos nincs. Max ismerős ismerősének az ismerőse,de ebben már nem bízok,m ígéretet sokat kaptam,csak nem lett belőlük semmi. Csak autóépítéssel lehet kezdeni? Lehet furán hangzik,de nincs ebben vmi hasonló,mint zenében a megasztár v xfaktor? Ők is max nevezsi költséggel indulnak el,és nincsenek szponzorjaik se. Köszi a válaszod!
2012. febr. 2. 22:30
 5/5 WhiteLabel ***** válasza:
Van pár iskola ami foglalkozik ilyennel, de az sem olcsó, és ha versenyre kerül a sor, ugyan úgy a zsebedbe kell nyúlni.
2012. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!