Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki mehet rúdtáncosnak?

Ki mehet rúdtáncosnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni rúdtáncolni, van itt olyan aki űzi ezt a sportot? Milyen emberek mehetnek el ilyen jellegű táncra, mert őszintén megmondom, hogy olyan furcsának tűnik, hogy bárki odamegy és meg bírja magát tartani különböző pózokban : )
2012. febr. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírja magát bárki megtartani (: Volt pár hónapja valamelyik idióta valóságsóban, amit vacsora közben néztek anyámék, hogy a csajok kaptak egy ilyen rudat, hogy no, rúdtáncoljanak, és kb arra voltak képesek, hogy ráugrottak, aztán azzal a lendülettel le is csúsztak. Kell bőven erő ehhez, sokat kell edzeni, hiszen az egész testsúlyodat meg kell tartanod. Nem olyan könnyű ám... a rúdtáncos csajok meg elég izmos nénik, és érdekes, hogy így már bejönnek a fiúknak :D Persze rúdtánc nélkül emg fuj, fuj izom...


[link]

2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én most kezdtem, kb. három hete, nos mindenki elmehet, mert eskü vannak 80-90 kilós lányok is néha az órán, persze lassabban haladnak, ha van tornász múltad, akkor sokkal szebben és pontosabban fogod csinálni elsőre a gyakorlatokat, én kosaraztam :D én hát, izomzatom van hozzá mozgáskultúrám kevésbé :) :)

az első óra után nem bírtam három napig felemelni a kezem, nagyon nagyon nagyon kemény izommunka sokkal durvább mint aminek tűnik, nah persze a tanárnénik, amikor majd megmutatják a gyakorlatokat, úgy csinálják, mintha nem is hatna rájuk a gravitáció :) :) érdemes elmenni, én beleszerettem...

2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

soha életemben nem rúdtáncoltam, nem is fogok, nem is érdekel. viszont az a néhány videó, amit láttam (pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=UcWvuu1HUXw) tele van statikus gyakorlatokkal, amelyek haladó tornász szinten vannak.


Ahhoz, hogy ezeket megcsináld, évek munkája szükséges. Nem tartja meg magát bárki ezekben a pózókban. Senki nem tartja meg magát. De van egy csomó egyszerűbb, könnyebb figura, amivel kezdenek. És idővel ha már azok tökéletesen mennek, hozzáedződsz a nehezebb gyakorlatokhoz.

2012. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és ha én nem vagyok túl hajlékony?...
2012. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd az leszel idővel
2012. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!