Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes drága és márkás...

Pldbam kérdése:

Érdemes drága és márkás deszkát osszerakni?

Figyelt kérdés

nekem Bam Margera a példaképem és nagyon bejon az element márka.

vettem egy alap deszkát gyalorolni de már szétment ezért kérdem hogy most rakassak ossze valami komolyabbat vagy jo a kozépszintu is?



2012. febr. 22. 13:00
 1/5 anna._ válasza:

Helo.Deszkázom, és szerintem először döntsd el hogy csak menni szeretnél vele vagy éppen jobb trükköket is. ha csak simán menni akarsz akkor jó a közép szintű.de ha már jobb akarsz lenni akkor már ink a komolyabb.nekem Blind deszkám van az tökjó, nem is olyan drága szerintem megfelelő egy komolyabbnak.de mindenképp jó.:DD

13/L

2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnék trukkoket is megtanulni.tudnál segíteni hogy mi szerint válogassam ossze az alkatrészeket.például ha a lap 8.0 ás akkor a fuggonek is olyannak kell lenni vagy jo 7.75 os is ezekhez nem értek.számít a magasságom is meg a lábméretem is például?
2012. febr. 22. 14:04
 3/5 anonim válasza:
Igen azoktol függ,am nem mindig a márka számit! bár azért tényleg érdemes egy jobbra befektetni csak van amikor pl egy kis gagyibb jobb mint egy 16ezres lap kb mert ugy halottam az element lapok eléggé törnek viszont volt egy spokey deszkám ami eléggé birta.
2012. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
melyik márkát ajánlod?az enuf,enjoy,plan b,blind,sk8mafia,zero,ezek is ugyhallotam jo márkák.
2012. febr. 22. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Ja enjoy,plan b is jó meg egyik haveromnak volt cliché- na az jóó volt mondjuk profi/haladó letört a széle de azért még ugyis sok hónapig birta nála és jóvolt tehát én oylan veszek nemsokára szerintem.
2012. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!