Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Használt már valaki California...

Használt már valaki California Fitness által gyártott étrendkiegészitőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy creatin de nem tudom hogy milyen minőség.... [link]
2012. febr. 23. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég ezt linkeltem be a kreatinos kérdéshez, én már használtam, jó cucc. A tejsavó proteinjük is rendben van, de most az drága lett.:)
2012. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használtam az L-Glutaminját és ezt a Creatint én elégedett voltam a minőséggel
2012. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jah és esetleg Debrecenbe nem tudod hol lehet kapni 2 kilós kiszerelésű dextrózt?
2012. márc. 3. 18:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Már lassan megcsináltam egy kúrát a California fitness creatinból.A véleményem úgy gondoltam megosztom.Nekem nem jött be,még a feltöltésnél sikerült néhány kilott gyarapodnom de utána abbahagyott a csoda....voltmár szeretném attackot használnom az jobban megérte volna ár értékben.sajnos ezzel a atermékel nem voltam megelégedve....
2012. ápr. 22. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem csodaszerek, nem is kell többet várni pár kilónál.

Más kreatin sem fog többet érni hidd el. Általában első alkalommal nagyobb gyarapodás van, utána bármilyen márkát nyomsz, nem lesz több ennél.

2012. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!