Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az nagy para ha a gyúrás...

Az nagy para ha a gyúrás miatt felszakadt a bőröm?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy szerintem az van hogy gyorsan nőtt az izmom és nem bírta követni a bőröm és kicsit felszakadt, mint a terhes lányoknak mikor nő a hasuk akkor kicsit felszakad a bőr és ilyen cikcakkos csíkok jelennek meg! Na Nekem is ilyesmim van a bicepszemnél és azt kérdezném hogy ez nagy para? Helyre fog jönni...?
2012. febr. 26. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog halványulni, de nem fog eltűnni teljesen. Ha zavar, akkor kenegesd terhes nőknek való krémekkel, mivel a jelenség ugyanaz. Ez a meglévőeken már nem sokat segít, de újak megakadályozását segítheti.
2012. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szét van szakadva elég durván de én szeretem amikor szakad mert akkor tudom hogy növekszek :)
2012. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, mert így látom hogy nő ráadásul gyorsan és el bíztat tovább de nem valami szép! Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!