Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehetne belőlem ökölvívó?

Lehetne belőlem ökölvívó?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen küzdősportot űzni, ami formában tartana és elég tudást nyújtana az önvédelemhez.Hosszú gondolkodás és kutatás után az ökölvívás mellett döntöttem. Sajnos nem vagyok valami izmos, vékony magas testem van, hosszú végtagokkal. kb 187/55 Lenne értelme elmennem egy edzésre, vagy úgy is csak kimacerálnának?

2012. febr. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

nemrégen voltam versenyen nézőként és csomó ilyesmi testalkat indult,mint te,uh nem lógnál ki nagyon.

igaz,hogy ők 16-18 évesek voltak.

az ökölvívásban meg kimondott előny a hosszú végtag.

az igazi kérdés,hogy ilyen kevés kajával,ilyen alacsony kalória bevitellel,amivel fent tartod az 55 kilót bírni fogod-e az edzéseket.

főleg ha rendesen akarod csinálni heti 5x.

2012. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, ezt elfelejtettem leírni. Eszek én rendesen, és szerintem elég sok kalóriát beviszek, csak egyszerűen nem hízok egy dekát sem. Egy hónapja leszoktam a cigiről is, de az után sem jöttek rám a kilók. Nyáron elég kemény fizikai munkát végeztem, és fogyni sem fogytam. Lehet, hogy a rossz életmódom miatt (sok éjszakai ébrenlét) de lehet hogy genetikailag ilyen vagyok. Egyébként köszönöm a választ!
2012. febr. 28. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor vágj bele mindenképpen.

viszont ki kell ábrándítsalak:).

nem genetika miatt nem hízol,hanem mert keveset eszel.

2012. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt inkább meghagyom neked! :)
2012. febr. 29. 02:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem neked írtam 22:02, csak a másikat törölték! Köszönöm neked a válaszokat, meg fogom próbálni.
2012. febr. 29. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!