Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most kezdek el thai-boxolni...

Xyu kérdése:

Most kezdek el thai-boxolni éves vagyok van akaraterőm már mondták páran kitartó is vagyok. Mennyi esélye van annak hogy 1* profi lesz belőlem vagy hogy szponzorom lesz?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok.
2011. jan. 8. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Heti 4 edzés másfél óra.
2011. jan. 8. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Van esélyed rá...miért ne lenne?!De ez több dologtól függ.

Akaraterő,kitartás..és hát a tehetség.Az sem utolsó dolog.De ne a szponzor,a pénz,a hírnév legyen a cél...hanem az,hogy jó bunyós,küzdő légy..és ezt bebizonyítsd magadnak,hogy tényleg az vagy.Mikor már közel jársz ahhoz,hogy elégedett légy magaddal(teljesen soha nem lehetsz),akkor lehet a többivel foglalkozni.

Csináld,amit szeretsz,de azt a legjobb tudásod szerint,ne szállj el magadtól soha...és akkor semmi nem lehetetlen;)

Hány éves is vagy?Mert az kimaradt a kérdésből

Na sok sikert:)

2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15/f vagyok.
2011. jan. 8. 21:43
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszi várom a további válaszokat
2011. jan. 8. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, hogy felvilágosítsalak, magyar profi Thaiboxoló nincs. profi alatt azt értem, aki a sportból, meccspénzekből megél. Az összes magyar versenyző a sport mellet edzősködik, vagy dolgozik. Még a Karacs is.


De ha a szüleidnek van néhány felesleges milliója, hogy hollandiában edzhess, akkor lehetséges, hogy csak a sporttal foglalkozva "profi" lehess. Mo-n edzve felejtsd el a profi (K1) karriert.

2011. jan. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
69,65552556325% ha kimész külföldre
2011. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még 1-2-3 év és kinövöd ezt a hülyeséget, hogy profi szeretnél lenni. Ahhoz, hogy profi légy nem elég az elszántság és a tehetség. Itt dollármilliókról beszélünk. De mondom, idővel ezt majd megérted. De az még 1-2 év, addig nyugodtan lepontozhatsz :P
2011. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!