Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Otthonra milyen kondigépet?

Otthonra milyen kondigépet?

Figyelt kérdés
Hello. 4 éve edzek hobby szinten eddíg konditeremben toltam, de elegem lett a kötöttségből és saját konditermet szeretnék otthonra. Mindenek előtt egy sima/dönthető fekvenyomópadot és egy multifunkcionális kondigépet szeretnék. Márkával nem vagyok képben hogy milyet vegyek. Bóvlit nem akarok ami lötyög, széttesik de lehetőleg inkább használtat. Arnold gold, kettler, domyos, ezek amik tetszenk. Mire figyeljek vásárláskor? Hátra 70-el tudok húzni, fekve nyomva 110-be beletolok, 74 kg vagyok.

2012. febr. 29. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
arra figyelj hogy elég masszív legyen a szerkezet, de a jó gépeknek nagyon húzós az ára!
2012. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 justme123 ***** válasza:

Szerintem használtan nézegess először. Én tavaly vettem egy szinte új állapotban lévő Keys Fitness fekpadot rúddal és 80kg súllyal 55ezer forintért.

[link]

Azóta folyton szerezgetek be kisebb nagyobb cuccokat. Szóval ne 2nap alatt próbáld meg összehozni a ,,garázs,, konditermed.


ui.: ha 74 kg vagy elég irreális az a 110, de ha úgyvan ahogy mondod akkor szép

2012. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!