Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez jó deszkás cipőnek?

Ez jó deszkás cipőnek?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondoltam:D már megrendeltem:DD

lecciii azt is irjátok le hogy mi jó benne és mi nem:D

köszii:) 12/L



2012. márc. 3. 11:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ez teljesen jó lesz deszkás cipőnek, még jó helyen is keresgéltél!! :)
2012. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ez max "divat deszkás" cipőnek jó.

Ha gördeszkázni akarsz akkor a csilli-villi DC csukákat el lehet felejteni.

Deszkázásra Vans, Adio, Emerica, esetleg még Etnies.

2012. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. :) köszönöm:D

2. pedig direkt olyat próbáltam ami nem ilyen giccses:s de amúgy nem csak deszkázásra használnám hanem úgy simán csak utcára is :D ment a zöld kezecske mindkettőtöknek:)

köszönöm a válaszokat és jöhetnek még:D

2012. márc. 3. 19:20
 4/16 anonim ***** válasza:
sztem jól néz ki , olyan csajoknak való cipő....bár én ezt a fajta cipőt nem használnám deszkázni inkább csak utcára hordanám..
2012. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő : köszönöm:D en meg pont azért vettem mert nincs dekkelni való cipőm:\ ment a zöld kéz:)
2012. márc. 3. 19:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Hehe mondtam én, hogy a DC csak divatdeszkás cipő, gördeszkázni nem jó vele. Amúgy a Vans is csinál kifejezetten női cipőket, biztos lenne olyan ami tetszene, ráadásul deszkázni is tudnál vele normálisan. Persze nem akarlak lebeszélni, ha neked a DC tetszik......, nekem mindegy nem én fogom hordani. :)
2012. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
néztem vans meg supra cipőket is..de nekem mind fiús volt:\ megy a zöld kéz.^^:)
2012. márc. 3. 19:55
 8/16 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok;):D
2012. márc. 6. 19:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csukával én nem mernék deszkázni :D Hogy miért nem, nos, réges rég amikor életemben először kipróbáltam a deszkázást és elkezdtem komolyabban nyomni ami annyit tesz hogy ollie már sikerült .... :D volt egy Adio deszkáscipőm, és ugyebár az Adio sem egy rossz márka, annak ellenére 2 ollie után azt vettem észre hogy kezd szétszakadni az oldala ( a griptapen való súrlódástól ). Deszkázáshoz elég valami mezei, mittudomén, 5000 ftos deszkáscipő. Nekem volt szerencsém kifogni egyet régen, no name márka, olcsó ár, átlagos külső de cserébe strapabíró és deszkázáshoz is teljesen megfelel :D ( bár azóta annak meg a talpa ment szét, bár ahhoz kellett is idő.....:D )
2012. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja amúgy, a kérdésedre válaszolva :D igen fain csuka ez a dc, ha passzol is a színe valamennyire a cuccaidhoz az csak még jobb :)
2012. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!