Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Help nem vagyok szimmetrikus...

Help nem vagyok szimmetrikus mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
Nos a melleim meg a pillangóm nem egyforma! A Bal mellem kicsit ducibb mint a jobb! És a pillangóm az a jobb oldali a nagyobb és a bal oldali pedig kisebb! Mit tegyek? Hogyan hozzam egyensúlyba a kettőt, milyen mozdulatokkal gyúrjak?
2012. márc. 3. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
senki sem az
2012. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele (úgyis fogsz), de tényleg ne. nem akarsz versenyre menni..vagy igen? az izomtapadáson nem tudsz változtatni.
2012. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, nincs nagy fontossága, hogy nem vagy szimmetrikus. Fogadd el magad annak, aki vagy :)
2012. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát versenyre nem akarok menni, csak azért gyúrok mert szeretem, szeretem azt az érzést amikor bedurrannak az izmaim amikor már nem birok felemelni semmit! Csak ez kicsit zavar hogy nem vagyok szimmetrikus! Akkor azt mondjátok hagyam ne foglalkozzak vele gyúrjak tovább, vagy valamit csak lehet tenni. nem?
2012. márc. 3. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, egyszer utolérik egymást. Ha nincs szerencséd, ilyen maradsz. Amúgy nekem is ég és föld a két mellizmom :S
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaa szóval ha most nem egyformák és fojtatom a gyúrást és ugyanúgy gyúrok mind2-őre egyszer egyformák lesznek? Mert pl a bal bicepszemen a bőr megvan szakadozva a jobbon meg 1 sincs!
2012. márc. 3. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, van rá esély hogy utoléri egyik a másikat. De tökéletesen egyformát ne várj, mivel valóban senki sem szimmetrikus.
2012. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És attól még nyugodtan gyúrhatok? Nem leszek még jobban egyenetlen?
2012. márc. 4. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ha csak nincs durva gerincferdülésed, nem lesz rosszabb.
2012. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés, Köszönöm hogy írtál ;)
2012. márc. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!