Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 13 éves fiúnak mit ajánlot...

Egy 13 éves fiúnak mit ajánlotok önvédelemre? (többi lent! )

Figyelt kérdés

42 kg-os szálkás gyerek, 158 cm-rel

13/F


2012. márc. 16. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
egy jó nagydarab ijesztő nézésű fatert.
2012. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
13 évesen elég vékony vagy. Szerintem hízzál egy kicsit, és utána kezdjél el sportolni.
2012. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék egyszerűen hízni? Rengeteget eszek és ez nem látszik meg rajtam!
2012. márc. 16. 21:11
 4/19 anonim válasza:

Reggeli: kox

Edéd: kox

Vacsora kox

2012. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kovpet ***** válasza:

Kerüld a necces helyzeteket.

Akkor is ezt javasolnám, ha 23 vagy 33 lennél és 2 méteres meg 120 kilós.

2012. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
sztem válassz valami küzdősportot, thai box, kick box vagy valamit! megtanulsz boxolni és még lehet hogy a sport is megtetszik! az nem baj h csak 13 éves mert így tovább tudod vinni mint a legtöbb idősebb srác aki 18-19 évesen kezdi el!! :D ha a szüleid megengedik és neked is van kedved hozzá akkor vágj bele!! :D
2012. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13 évesen csinálhatsz akármilyen küzdősportot, nem fogod tudni magadat megvédeni. Lehetsz akármilyen technikás, nem fogod kompenzálni azt a hatalmas fizikai fölényt, amivel egy felnőtt rendelkezik veled szemben.
2012. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a hülyékre. Menj el nyugodtan valahova küzdősportolni vagy harcművészetet tanulni, ilyenkor KELL elkezdeni! Bár én is gyerekkoromban kezdtem volna el :)


20évesen se fogod tudni megvédeni magad normálisan, elárulom. De ha ilyen kis korban elkezded, és jársz normálisan, akkor mire felnősz igencsak kemény fickó lesz belőled(de hidd el, nem akarsz majd senkit megverni az utcán :)) ;)


Boxot vagy thai boxot ajánlom egyébként, HAJRÁ!!!!

2012. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kovpet ***** válasza:
Amúgy pl a thai box MELLETT a Krav Magának van kifejezetten fiataloknak szánt változata is, pl: [link]
2012. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

én mindenképpen CSAK a karatét ajánlanám (nem mintha le szeretnélek beszélni a többi küzdősportról)én is azt csinálom rohadtul megerősödsz,jó a közösség [link]

ezen az oldalon megtalálod hol vannak edzések mikor

Remélem a karatét választod

SOK SZERENCSÉT!!

üdv: shito ryu-s :-)

2012. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!